PSG be didesnio vargo žengė į Čempionų lygos finalą © AFP nuotr.

Antradienio vakarą įvyko pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalis, kuriame intrigos žiūrovai nesulaukė.

Paryžiaus „Saint-Germain“ be didesnio vargo 3:0 įveikė „RB Leipzig“ futbolininkus ir pirmą kartą klubo istorijoje žais Čempionų lygos finale.

Prancūzijos čempionai į priekį išsiveržė jau 13-ąją susitikimo minutę, kai po standartinės situacijos kamuolį galva į vartus nukreipė Marquinhosas.

PSG dominavo visą pirmąjį kėlinį, tačiau antrojo įvarčio teko laukti iki pat 42-osios minutės, kuomet varžovų klaida pasinaudoję Paryžiaus klubo futbolininkai surengė puikų išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrė Angelis Di Maria.

„RB Leipzig“ antrojo kėlinio pradžioje bandė sugrįžti į rungtynes, tačiau visas jų viltis 56-ąją minutę paskandino Juanas Bernatas.

PSG varžovai finale paaiškės trečiadienį, kuomet savo pusfinalio mačą žais „Bayern“ ir „Lyon“ klubai.