Po atkaklios kovos „Nottingham Forest“ išplėšė pergalę prieš „West Ham“ © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse, po puikios kovos, „Nottingham Forest“ namuose rezultatu 1:0 įveikė „West Ham“ vienuolikę.

Abi komandos šiose rungtynėse žiūrovams padovanojo puikų reginį. Pirmąjame kėlinyje tiek „miškai“, tiek „plaktukai“ susikūrė itin pavojingų progų.

43 minutę „West Ham“ pavyko pelnyti įvartį, tačiau šis buvo anuliuotas po VAR peržiūros. Tačiau, vos už keletos akimirkų „Forest“ išsiveržė į priekį šiose rungtynėse. Taiwo Awoniyi atsidūrė laiku ir vietoje, bei pasiuntė sėkmingai jam atšokusį kamuolį į vartus.

Antroje rungtynių pusėje komandos toliau kūrė pavojingas progas. „Miškai“ pelnė antrąjį savo įvartį, tačiau jis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Tuo tarpu, nuo „plaktukų“ antrame kėlinyje nusisuko sėkmė. Pablo Fornalso ir Mohamedo Saido Benrahmos smūgiai skriejo į vartų konstrukciją, o komandos kapitonas Declanas Rice‘as nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Nepaisant visų pavojingų progų, rungtynės baigėsi minimalia „miškų“ pergale. Po šio susitikimo, „West Ham“ patyrė jau antrą pralaimėjimą iš eilės, o „Forest“ iškovojo pirmąją pergalę po grįžimo į aukščiausiąjį Anglijos divizioną.