Po dramatiškai išplėštos pergalės „Tottenham“ pasiekė unikalų rekordą © JumpStory nuotr.

„Tottenham“ vakar itin dramatišku būdu išplėšė pergalę Lesteryje.

Dar 95-osios rungtynių minutės pradžioje rezultatas buvo 2:1 „Leicester“ naudai, tačiau galų gale mače 3:2 triumfavo svečiai iš Londono.

95-osios minutės pabaigoje tikslus buvo Stevenas Bergwijnas po sumaišties baudos aikštelės. Netrukus, po 79 sekundžių nesėkmingai nuo aikštės vidurio kamuolį nesėkmingai išsispyrė „Leicester City“ futbolininkai, kamuolys atiteko Harry Kane'ui, kuris sėkmingai į ataką išvedė tą patį Bergwijną ir šis 97-ąją rungtynių minutę išplėšė pergalę Antonio Contes kariaunai.

Su šia dramatiška pergale „Tottenham“ futbolininkai tapo unikalaus rekordo savininkai.

„Tottenham“ tapo komanda, kuri vėliausiai (94 minutes ir 54 sekundes) sugrįžo iš pralaiminčios komandos pozicijos bei laimėjo rungtynes.

Prieš tai šio rekordo savininkai buvo „Manchester City“ futbolininkai, kurie šį rekordą pagerino istorinėse rungtynėse 2012 metais prieš QPR ekipa, kuomet S. Aguero išplėšė „Premier“ lygos titulą „miestiečiams“.