Po dramatiškos dvikovos Prancūzija palaužė anglų futbolininkus © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio mače Prancūzija rezultatu 2:1 palaužė anglų futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 17 minutę. Puikiu smūgiu iš toli Prancūziją į priekį išvedė Aurelienas Tchouameni.

Anglai sugebėjo išlyginti rezultatą 54 minutę. Bukayo Saka pademonstravo puikų individualų meistriškumą ir uždirbo anglams 11 metrų baudinį. Standartinę situaciją užtikrintai realizavo Anglijos rinktinės puolėjas Harry Kane'as.

Prancūzijos futbolininkai sugebėjo dar kartą išsiveržti į priekį 78 mačo minutę. Po Antoine'o Griezmanno perdavimo iš krašto smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Olivieras Giroud.

Anglija vos už keletos akimirkų paleido auksinę progą išlyginti rezultatą. Harry Kane'as gavo šansą dar kartą pasižymėti bandant realizuoti 11 metrų baudinį, tačiau pastarojo smūgis skriejo virš vartų.

Likusioje mačo eigoje Garetho Southgate'o auklėtiniai jau neberado savyje jėgų pelnyti antrąjį savo įvartį ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Pusfinalyje Prancūzijos rinktinė susitiks su Maroko futbolininkais. Šios rungtynės vyks Gruodžio 14 dieną, 21:00 val. Lietuvos laiku.