Po dramatiškos mačo pabaigos „Chelsea“ namuose išplėšė pergalę prieš „West Ham“ © Action Images via Reuters nuotr.

Londono „Chelsea“ vargais negalais sugrįžo į pergalių kelią. Šeštadienį vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse Thomaso Tuchelio auklėtiniai namuose rezultatu 2:1 įveikė „West Ham“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito antrame kėlinyje. 62 minutę „plaktukus“ į priekį išvedė laiku ir vietoje atsiradęs Michailas Antonio.

„Chelsea“ sugebėjo rezultatą išlyginti 76 minutę. Fantastiškai su sudėtingu Thiago Silva‘os perdavimu susitvarkęs Benas Chilwellas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Rungtynių pabaigoje „West Ham“ turėjo auksinį šansą išplėšti pergalę savo komandai. Tačiau, Maxwelas Cornet iš itin dėkingos padėties pataikė į virpstą.

Vos už keletos momentų savąja proga pasinaudojo „aristokratai“. Pergalingą rungtynių įvartį 88 minutę pelnė Kai‘us Havertzas.

Tačiau jau sekančioje atakoje Davido Moyeso auklėtiniai sugebėjo pelnyti išlyginamąjį įvartį. Deja, po ilgos VAR peržiūros jis buvo atšauktas.

Po šių rungtynių „Chelsea“ bent kuriam laikui kyla į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu, „West Ham“ išgyvena ne pačius geriausius laikus ir šiuo metu rikiuojasi 17 pozicijoje.