Po keitimo pasirodžusio L. Openda „hat-trickas“ nukalė eilinę pergalę „Lens“ ekipai © REUTERS nuotr.

Kol kas fantastišką sezoną išgyventantis „Lens“ klubas įsirašė dar vieną pergalę į savo sąskaitą. Francko Haise auklėtiniai namuose, rezultatu 3:0 įveikė „Toulouse“ futbolininkus.

Šeimininkams buvo nelengva pralaužti oponentų gynybą. Negana to, „Lens“ vidurio saugas Seko Fofana antrojo kėlinio pradžioje nepasinaudojo galimybe išvesti savo komandą į priekį bandant realizuoti 11 metrų baudinį.

Tačiau, šio mačo herojumi tapo po keitimo pasirodęs „Lens“ puolėjas Loisas Openda. Pastarajam užteko vos keletos akimirkų praleistų aikštėje, kad 60 minutę smūgiu galva pelnytų pirmąjį susitikimo įvartį.

Openda visus klausimus šioje akistatoje išsprendė pridėdamas dar du įvarčius paskutinėmis mačo minutėmis. Puolėjas 87 minutę padvigubino savo komandos persvarą, o 90+3 minutę pelnė trečiąjį įvartį ir įsirašė į savo sąskaitą „hat-tricką“.

Po šių rungtynių, „Lens“ ir toliau rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Nuo laipteliu aukščiau esančių PSG futbolininkų juos skiria 2 taškai. Tiesa, Paryžiaus ekipa yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.