Po košmaro Kazachstane atsigavęs A. Kalužderovičius: labai gera sugrįžti į gyvenimą

Vilniaus „Žalgiris“ atsitiesė po itin skaudžios nesėkmės, patirtos Kazachstane ir pergalingai sugrįžo į „SMScredit.lt A lygą“, tapdamas čempionato lyderiu.

Po pergalės prieš Utenos „Utenį“ vilniečių treneris Valdas Dambrauskas akcentavo komandos charakterį, nepaisant to, jog prieš tai buvo sunki kelionė atgal.

„Viskas gerai, kas gerai baigiasi. Patenkinti, kad grįžtame pergalingai. Vyrai eilinį kartą šį sezoną parodė charakterį, aišku, tas pirmas kėlinys nebuvo toks, kokio norėjome, kokio tikėjomės ir, manau, kad didžiąją jo dalį dar buvome lėktuve, pakeliui iš Kazachstano į Lietuvą, todėl nebuvo lengva, bet pavyko greitai atsakyti į „Utenio“ įvarčius. Jų dvi kontratakos pasibaigė dviem įvarčiais, bet pavyko įmušti.

Antrą kėlinį, manau, visiškai dominavome ir galėjome įmušti dar. Buvo svarbu tiktai nepražiopsoti kontratakos, bet, greitai įmušus ir padarius 3:2, žaidimas priklausė mums“, – pasakojo strategas.

V. Dambrausko nuomone, tai nebuvo paskutinis Andrijos Kaludžerovičiaus „hetrikas“ „Žalgiryje“, be to, treneris įsitikinęs, jog klubo pasiruošimas kovoms Europoje dar labiau sustygavo žaidimą: „Tai nėra pirmos rungtynės, kada mums pavyko sukurti daug progų. Manau, kad pasiruošimas Čempionų lygai davė savo ir komanda bandys žaisti visiškai kitaip.“

Savo ruožtu A. Kalužderovičiui sėkmingas mačas Utenoje padėjo atgauti pasitikėjimą savo jėgomis ir sugrąžinti „Žalgirį“ į turnyro lentelės viršūnę.

„Po trečiadienio ir turbūt blogiausios nakties mano gyvenime labai gera sugrįžti į gyvenimą, įgauti pasitikėjimo. Visada labai sunku žaisti po Europos ir grįžti į čempionatą. Praleidome įvartį, bet pirmo kėlinio pabaigoje ir antrame kėlinyje pelnėme įvarčius. Laimėjome šias svarbias rungtynes ir sugrįžome į pirmą vietą. Šiandien tai svarbiausia.

Buvo labai sunku atsistatyti po pralaimėjimo, kai nusileidi paskutinę minutę ir netenki svajonių. Keliavome per Stambulą į Vilnių, buvome pavargę, bet tik pergalė galėjo mus sugrąžinti į normalų gyvenimą“, – teigė „Uteniui“ puokštę įvarčių atseikėjęs serbas.