Po pergalės prieš „Tottenham“ P. Guardiola skundėsi komandos palaikymu © PA nuotr.

Vakar „Manchester City“ ekipai pavyko iškovoti svarbią pergalę prieš „Tottenham“, nepaisant 0:2 atsilikimo po pirmojo kėlinio.

Antrajame kėlinyje 4 įvarčius įmušę „miestiečiai“ laimėjo 4:2 ir toliau bando laikyti kovinį atstumą iki „Premier“ lygos lyderių „Arsenal“ ekipos.

Spaudos konferencijoje komandos treneris P. Guardiola kalbėjo itin atvirai – jis buvo paklaustas, ko trūko šiose rungtynėse iš komandos žaidėjų bei sirgalių.

„Sielos, aistros, ugnelės, troškimo nuo pat pirmosios minutės. Tas pats ir su komandos fanais, jie 45 minutes buvo tylūs. Noriu, kad grįžtu seni sirgaliai“, – sakė katalonas.

Po šių laimėtų rungtynių patyręs strategas prašė pasiaiškinimo klubo vadovybės dėl visos šios situacijos. Nepaisant pergalės, treneris situacija nebuvo patenkintas.