Po „Real“ kapituliacijos „Shakhtar“ – „sprogęs“ „Twitter“ © „Imago Sport“ nuotr.

Vakar Madrido „Real“ komanda nemaloniai nustebino savo fanus, namuose pralaimėjusi pirmąsias UEFA Čempionų lygos sezono rungtynes Donecko „Shakhtar“ komandai.

Ispanams nepagelbėjo ir tai, kad svečiai žaidė be aštuonių pagrindinės sudėties futbolininkų.

Nenuostabu, kad po sensacingo rezultato socialiniame tinkle „Twitter“ pradėjo skrieti žinutės, skirtos dvikovai Ispanijos sostinėje.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...