Po "Real" nesėkmės - dviprasmiška "Barcelona" žinutė (FOTO)

Šeštadienį Madrido "Real" ekipa patyrė nesėkmę Ispanijos sostinės derbyje ir beveik palaidojo šansus tapti "Primera" lygos čempionais.

Iš karto po rungtynių čempionate pirmaujanti "Barcelona" socialiniame tinkle "Instagram" išplatino nuotrauką, kurioje užfiksuoti besijuokiantys klubo lyderiai Lionelis Messi, Neymaras ir Luisas Suarezas, o apačioje puikavosi užrašas "FORCA BARCA!!!".

Ispanijos lygoje katalonų klubas penkiais taškais lenkia "Atletico", o nuo "Real" klubo Luiso Enrique auklėtinius skiria jau devyni taškai. Negana to, "Barcelona" yra sužaidusi rungtynėmis mažiau už abu klubus.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...