"Barcelona" treneris Luisas Enrique užminė mįslę dėl savo ateities klube.
46 metų specialisto kontraktas su katalonų ekipa baigiasi po šio sezono ir jis abejoja, ar ryšis jį pratęsti.
"Neturiu jokių abejonių - vadovauju geriausiai komandai, kurioje žaidžia geriausi žaidėjai, čia mano namai ir šeima, čia laimimos pergalės.
Tačiau yra vienas dalykas - šis darbas labai sunkus ir man tai kainuoja labai daug. Tai - neigiamas faktorius, kai pradedu mąstyti apie ateinančius sezonus", - tikino Enrique.
"Esu užtikrintas - būsiu čia arba niekur. Dar turiu laiko ir jaučiu komandos palaikymą."
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą