Po trijų turų I lygoje – Alytaus ir Pakruojo klubų dvivaldystė

Savaitgalį Lietuvos Pirmos lygos čempionate sužaistas trečiasis turas. Po jo turnyrinėje lentelėje pirmauja dvi komandos – Alytaus „DFK Dainava“ ir „Pakruojis“, surinkusios po septynis taškus.

Abi komandos po dviejų pergalių iš eilės trečiajame ture turėjo tenkintis lygiosiomis. Alytiškiai po dviejų Luko Baranausko įvarčių  pirmavo prieš „Šilutę“ 2:0, bet svečiai iš Žemaitijos sugebėjo išplėšti lygiąsias paskutinėmis minutėmis.

Tuo tarpu Pakruojo klubas buvo priverstas vytis Telšių „Džiugą“, kuris išsiveržė į priekį po dviejų Valdo Viktoravičiaus įvarčio ir atrodė, kad iškovos pirmąją pergalę sezone, bet pakruojiečiai pademonstravo charakterį ir dar pirmajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2).

Praeitą sezoną trečią vietą užėmę Vilniaus „Vytis“ iškovojo pirmąją pergalę. Savo antrosiose rungtynėse Algimanto Liubinsko auklėtiniai antrajame kėlinyje palaužė „Utenio B“ gynybą ir sutriuškino oponentus 4:0. Artūras Skuratovičius įmušė du įvarčiu, o dar du pridėjo Benas Lučiūnas ir Nikolajus Misiukas.

Trečiąją vietą čempionate dalinasi „Palanga“, „Stumbas B“ ir Garžgždų „Banga“ (visos po 6 tšk.). Kol kas be taškų čempionate lieka Tauragės „Tauras“, „Trakai B“ ir „Utenis B“ ekipos.

Rungtynių statistika:

Tauragės „Tauras“ – Kauno „Stumbras B“ 0:4 (0:1)
Įvarčiai: 2 min. L. Matcharashvili (0:1), 55 min. L. Matcharashvili (0:2), 68 min. D. Lopes (0:3), 90+1 min. A. Bareikis (0:4)

Vilniaus „Vytis“ – Utenos „Utenis B“ 4:0 (0:0)
Įvarčiai: 72 min. A. Skuratovič (1:0), 82 min. A. Skuratovič (2:0), 85 min. B. Lučiūnas (3:0), 90 min. N. Misiuk (4:0).

Kėdainių „Nevėžis“ – „Panevėžys“ 0:0 (0:0)

Telšių „Džiugas“ – „Pakruojis“ 2:2 (2:2)
Įvarčiai: 8 min.  V. Viktoravičius (1:0), 11 min. V. Viktoravičius (2:0), 22 min. M. Barba (2:1), 44 min. M. Butėnas (2:2).

Klaipėdos „Koralas“ – „Palanga“ 0:3 (0:1)
Įvarčiai: 45 min. A. Jurgelevičius (0:1), 52 min. A. Jurgelevičius (0:2), 68 min. H. Vaineikis (0:3).

Vilniaus „Žalgiris B“ – Gargždų „Banga“ 0:1 (0:0)
Įvarčiai: 64 min. D. Lukošius (0:1).

Alytaus „DFK Dainava“ – „Šilutė“ 2:2 (2:0)
Įvarčiai: 11 min. L. Baranauskas (1:0), 26 min. L. Baranauskas (2:0), 78 min. D. Stomal (2:1), 89 min. P. Širvys (2:2).