Pogba ir Martialo vedamas "Man Utd" namuose patiesė "Everton"

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos priešpaskutinės 10-ojo turo rungtynės.

"Manchester United" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Liverpulio "Everton". Jose Mourinho auklėtiniai po atkaklios ir gana sunkios kovos pasiekė pergalę 2:1.

27-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis - prie 11 metrų žymos stojęs Paulis Pogba pramušė savo pirmąjį smūgį, tačiau kamuolys patogiai atšoko prie jo kojų ir šis tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį.

Antrasis kėlinys "Man Utd" vienuolikei prasidėjo tiesiog fantastiškai - po to pačio P. Pogba perdavimo Anthony Martialis smeigė tikrą strėlę į "Everton" vartų tinklą.

77-ąją minutę "Everton" komandai po tikslaus Gylfi Sigurdssono 11 m. baudinio pavyko grįžti į rungtynes, tačiau per likusį laiką pasiekti antrojo įvarčio, galėjusio atnešti tašką, svečiams įmušti taip ir nepavyko.

"Raudonieji velniai" po pergalės pakilo į aštuntąją poziciją - juos nuo didžiojo keverto skiria penki taškai. Savo ruožtu "Everton" buvo išstumtas iš minėtos pozicijos - jų sąskaitoje lieka 15 taškų.

"Man Utd" 2 - 1 "Everton"
27' [1 - 0] P. Pogba
49' [2 - 0] A. Martial
77' [2 - 1] G. Sigurdsson (11 m. baudinys)
27' P. Pogba ("Man Utd") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/ujdkqqwaip" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="600" src="https://www.fctables.com/england/premier-league/iframe/?type=table&lang_id=2&country=67&template=10&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=1&form=0&width=500&height=600&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=39a339&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/england/premier-league/" rel="nofollow">

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • forza juve

pogba i juve, nebesicackink ten tam junaited

• -2
  • Whatever

United vis parodo kad zaidejai pavieniui turi dar labai daug resursu! Pirmas juos naudot pradejo martialis! Fantastiskas atsigavimas,vaikis rashford irgi panasu bando naudotis atsiradysiom minutem,jei alexis su lukaku ir mata ir pradetu taip zaist kaip moka, tai united antra sezono dali uzbaigtu labai labai solidziai!

• -3
  • D.

Vėl spjūvis į veidą žurnaliūgom, kurie nori nuvers Mourą. Ruoškit straipsnius apie Lapotegą, šunys loja, karavanas juda tolyn!

• +1
  • manuntd

Kaip rusu komentatorius pasake Rasfordas gerai pakeite Lukaku jokio skirtumo aikstelei nebuvo kas losia , O Martial mldc su Pogba gerai sulose 😀

• -3
  • ...

Na, pogba tikrai nevede i pergale: neimuso baudinio (po savo maivymosi), gerai, kad atsoko kamuolys ir pavyko pakartotinai imusti, dar jo klaida del kurios smalingas turejo prasizengti. Uztat be Lukaku tikrai geriau puolimas atrode. Svarbu, kad nuo pradziu aktyviai zaide, nelauke 2 kelinio. Gaila, kad Martialiui nepavyko imusti, o tokia proga turejo. Taigi su pergale MU fanus!