Policininką apdeginusiam chuliganui iš Serbijos -10 metų kalėjimo (VIDEO) © Eurofootball.lt
Belgrado "Crvena Zvezda" ekipos gerbėjas, praėjusių metų gruodį vykusių rungtynių metu deglu puolęs policijos pareigūną, nuteistas 10 metų laisvės atėmimo bausme.

20-metis Urošas Misičius mačo su Kulos "Hajduk" metu smarkiai apdegino civilius drabužius vilkėjusį pareigūną ir bandė sukišti degantį deglą žmogui į burną. Dėl to jam pateikti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti.

Smarkiai nukentėjęs policininkas Nebojsa Trajkovičius panaudojo tarnybinį ginklą bei keliskart iššovė į orą.

"Tai buvo barbariška, brutali ir labai žiauri ataka prieš policininką jo tarnybos metu. Tokiais atvejais pareigūnai turi teisę naudoti visas priemones savo gynybai",- kalbėjo teisėjas Velimiras Lazovičius.

"Užpuolimas nebuvo išprovokuotas ir turi būti traktuotas kaip pasikėsinimas nužudyti, nes Trajkovičius kovojo dėl savo gyvybės.

Ir pridūrė: "Ši bausmė bus pavyzdys, kad toks elgesys, tampantis savotiška epidemija, niekada nebus toleruojamas."

Dar du incidente dalyvavę chuliganai už grotų praleis po metus.

Pastaruoju metu Serbijos žiniasklaidoje bei visuomenėje pasigirsta vis daugiau raginimų imtis griežtų priemonių prieš nesuvaldomus futbolo chuliganus. Nemažai kritikos strėlių susilaukianti šalies futbolo federacija teigia, jog imasi visų priemonių žiaurumams stabdyti, tačiau realiai prieš tai gali padėti kovoti tik griežtos įstatymuose nustatytos bausmės.

"Crvena Zvezda" sirgalių patalpintas video iš minėtos dvikovos:

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...