Čempi onų lygos taurės savininkas Edgaro Jankausko "%c00109" atmetė Ispanijos superklubo Madrido "%c00003" pasiūlymą dėl klubo gynėjo %p02514, tačiau Madrido klubas pradėjo aktyviau dairytis į kitą Portugalijos čempionų žvaigždę Deco (%p02519).

"Porto" atmetė pradinį "Real" pasiūlymą dėl Carvalho, o klubo prezidentas Pinto da Costa tai pakomentavo taip: "Pradinis pasiūlymas net nesukėlė pagrindo deryboms. Aš jo nelaikau rimtu ir negaišau laiko gilindamasis į jį".

Carvalho vertė rinkoje pakilo po sėkmingo pasirodymo praėjusiame sezone "Porto" gretose bei puikiai sužaistų rungtynių Portugalijos rinktinės gretose dabar vykstančiame Europos čempionate, kuriame Portugalija pateko į ketvirtfinalį.

"Real" po itin nesėkmingo praėjusio sezono vasaros pirkimų strategijoje daug vietos skyrė gynybinio plano žaidėjams. Pirmuoju "Real" pirkiniu tapo "Roma" žvaigždė gynėjas Walteris Samuelis.

Pats Carvalho, kuriuo taip pat labai aktyviai domisi "Chelsea", buvo užsiminęs, kad norėtų žaisti Ispanijos čempionate.

"Porto", suprasdami, kad jų žvaigždė Deco yra viena koja "Chelsea" klube, pradėjo aktyviai domėtis kylančia Brazilijos žvaigžde Diegu (%p02497) iš "Santos".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos