Portugalijos čempionato savaitės apžvalga © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo žaidžiamos Portugalijos "Sagres" lygos XV turo rungtynės. Į pirmąją turnyrinės lentelės vietą vėl pakilo "Porto" futbolininkai išvykoje 2-0 įveikę "Braga" vienuolikės pasipriešinimą. Įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė Cristianas Rodriguezas ir Lisandro Lopezas.

Lygiosiomis 1-1 baigėsi susitikimas tarp namuose rungtyniavusios "Nacional" ekipos ir "Sporting" klubo. Šeimininkai pirmavo po ankstyvo Nene įvarčio, tačiau svečių iš Lisabonos krašto saugas Simonas Vukcevičas pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą.

Rungtynėse tarp "Belenenses" ir Lisabonos "Benfica" komandų įvarčių įmušta nebuvo - 0-0. Verta pastebėti, kad šiame mače buvo parodyta 12 geltonų ir viena raudona kortelė.