• LFC95 (IP: 316444cfd)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    Nebevartot pigaus brudo ir nebesivaidens 🥱

    • 0
  • LFC95 (IP: 316444cfd)
    ...... (IP: 8e80f813a)

    Dziaugtis, kad matome gyvai taip - sekme. Bet kuo cia didziuotis? Koks cia pasiekimas?

    Rekordas 12-tai saliai imuso goalo per world cup. Rekordas 17 goal. Ka tau dar reikia pasiekti??? Jums tik smegenu reikia ir tiek, kad suvoktum kazka

    • 0
  • ...... (IP: 8e80f813a)
    Akaske (IP: e95e58e0d)

    Galit ji mėgti galit nekesti,bet mes turime didžiuotis kad gyvename šiame Messi amžiuje,viska įrodes,viska pasiekes ir toliau į pasa nežiuri.Aukščiausias lygis-Dievas-GOAT.

    Dziaugtis, kad matome gyvai taip - sekme. Bet kuo cia didziuotis? Koks cia pasiekimas?

    • -3
  • BarcaFanas5577 (IP: e479d1799)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    Prie ko čia tas stovėjo, nestovėjo? Visą gyvenima Messi įrodinėję, kad yra iš aukštesnės lygos ir stovėjo, nestovėjo. Jei jis darys kažką didelė tikimybė, nei tie gynėjai ką padarys peieš jį, net kad ir 5 bus (įrodes Barcoje yra kaip prieš tokius praėjo ir griūdamas įvartį įkalė), nei dar kažkas sumaišys. Būna dienų, kaip ir geriausiems būna sunku. Juk jis žmogus, ne robotas. Bet net ir dabar įrodė, va ką tik šiandien, kad dzin tie 39, kaip esi mylintis futbolą, žaidi iš aistros ir esi apdovanotas talentu jį žaisto. Niekada nepadės tau tokiu būti tik sunkus darbas, turi turėti ir talentą ir aistrą, o ne tik norą turėti gerą statistiką. Va tuo ir skiriasi Ronaldo nuo Messi. Messi ir yra futbolas, kaip tuo tarpu Ronaldo tik bando juo būti.

    • 2
  • Gerard (IP: e340343e7)

    Genijus yra genijus !!! Ir įvarčiai darbiniai. Labai tikiuosi, kad Jordanijai bent pora dar įlups 💪

    • 4
  • Vortex (IP: 7fe50b38c)
    Kei.. (IP: f31a83dc8)

    .o kai antrą įmušė ,nebuvo nei vieno gynėjo,zabale?Na ronaldukas ryt su uzbekais,gal ikrapstys kokį netyčia?🙂

    Tai vat *** pasižiūrėk pakartojimą

    • -1
  • Kei.. (IP: f31a83dc8)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    .o kai antrą įmušė ,nebuvo nei vieno gynėjo,zabale?Na ronaldukas ryt su uzbekais,gal ikrapstys kokį netyčia?🙂

    • 11
  • Viktor14 (IP: b44a94372)
    Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    Gal sunkiai atsidenginėt sekasi

    • 22
  • Vortex (IP: 7fe50b38c)

    Pastebėjau vieną dalyką, kai smūgiuoja Messi prie jo nebūna nei vieno gynėjo, kai smūgiuoja Ronaldo, prie jo bent 2-3 gynėjai. Labai keista.

    • -21
  • Akaske (IP: e95e58e0d)

    Galit ji mėgti galit nekesti,bet mes turime didžiuotis kad gyvename šiame Messi amžiuje,viska įrodes,viska pasiekes ir toliau į pasa nežiuri.Aukščiausias lygis-Dievas-GOAT.

    • 18
  • Valdasas01 (IP: a602fa7bd)

    Neblogas visai šitas 39 metu jaunuolis iš MLS.

    • 5
  • Kei... (IP: f31a83dc8)

    Su alzyru 3,su austrais 2 o dar Jordanija laukia.Kiek čia bus?Nr1 !!!

    • 3
  • Llaurynas (IP: f07f41f09)

    Visada buvau labiau CR fanas, bet siandien as turiu pasakyti, nors ir nenoriu. Messi yra GOAT

    • 12
  • LFC95 (IP: 55085d1fd)

    Vos ne antros is eiles rungtynese galejo baigtis hat triku.. The GOAT 🐐

    • 12