Prancūzai draugiškame mače neįveikė Tuniso (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Williamo Gallas įvartis antrajame kėlinyje leido Prancūzijos rinktinei išplėšti lygiąsias 1-1 su Tunisu.

Neseniai po traumos atsigavęs gynėjas neseniai prisijungė prie komandos draugų po blauzdos traumos.

Tunisiečiai pirmavo po ankstyvo Issamo Jemaa įvarčio, bet po Yoanno Gourcuffo baudos smūgio Gallas atstatė pusiausvyrą.

Kitoje dvikovoje Dramblio Kaulo Krantas sužaidė taikiai 2-2 su Paragvajumi.

Po be įvarčių pasibaigusio pirmojo kėlinio ir pertaukos į aikštę sugrįžusios komandos ėmė demonstruoti kur kas aktyvesnį futbolą ir jau 54 minutę Didier Drogba išedė DKK į priekį baudos smūgiu.

74 minutę Solas Bamba padvigubino skirtumą, bet po keitimo aikštėje pasirodęs Lucasas Barriosas netrukus sušvelnino santykį, o priešpaskutinę minutę lygiąsias išplėšė Aureliano Torresas.

Sergejaus Kisliako įvartis lėmė Baltarusijos rinktinės pergalę 1-0 prieš planetos pirmenybėse rungtyniausiančią Pietų Korėją.

Šis pralaimėjimas nutraukė keturių iš eilės Azijos rinktinės pergalių seriją.

Po pralaimėjimo Anglijai atsitiesė Meksika, net 5-1 sutriuškinusi Gambiją.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Javieras Hernandezas ir Adolfo Bautista, kartą pasižymėjo Alberto Medina. Gambijai vienintelį įvartį įmušė Ebrahimas Sohna.