Prancūzai palaužė anglus, argentiniečiai ir brazilai sutriuškino savo varžovus (VIDEO)

Antradienį visame žemyne tęsėsi nacionalinių rinktinių draugiškos rungtynės.

Daugiausiai dėmesio susilaukė vėlai vakare įvykusi dvikova tarp Prancūzijos ir Anglijos rinktinių. Didier Deschampso auklėtiniai net žaisdami dešimtyje sugebėjo palaužti anglus rezultatu 3-2.

9-ąją minutę Harry Kane'as išvedė anglus į priekį, tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos prancūzai jau pirmavo - 22-ąją minutę pasižymėjo Samuelis Umtiti, o pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį išvedė Djibrilis Sidibe.

Antrasis kėlinys prancūzams prasidėjo nesėkmingai - 47-ąją minutę Raphaelis Varane po diskutuotino epizodo buvo išvarytas iš aikštės, o į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys - jį sėkmingai realizavo ir rezultatą išlygino H. Kane'as.

Tačiau net ir žaisdami vienu žaidėju mažiau Prancūzijos rinktinės futbolininkai atrodė grėsmingiau už anglus ir 78-ąją minutę pergalę išplėšė Ousmane Dembele, pasižymėjęs po Kyliano Mbappe perdavimo.

Kitose rungtynėse Brazilijos rinktinė rezultatu 4-0 sutriuškino australus. Įvarčius nugalėtojų gretose pasiekė Thiago Silva, Taisonas ir du kartus pasižymėjęs Diego Souza.

Dar įspūdingesnę pergalę prieš Singapūrą pasiekė Argentina, varžovus sutriuškinusi rezultatu 6-0. Argentiniečių gretose pasižymėjo Federico Fazio, Joaquinas Correa, Alejandro Gomezas, Leandro Paredesas, Lucas Alario bei Angelis Di Maria.

Dar kitos draugiškos rungtynės baigėsi triuškinančia Kolumbijos pergale prieš Kamerūną, įspūdingu Rumunijos "comeback'u" prieš Čilę bei Švedijos ir Norvegijos rinktinių lygiosiomis.

Prancūzija 3 - 2 Anglija

Australija 0 - 4 Brazilija

Singapūras 0 - 6 Argentina

Norvegija 1 - 1 Švedija

Rumunija 3 - 2 Čilė

Kamerūnas 0 - 4 Kolumbija