Prancūzija namie sensacingai pralaimėjo Baltarusijai (8 VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį Europos stadionuose vyko 22 Senojo žemyno pirmenybių atrankos turnyro rungtynės.

Sensacingą pralaimėjimą patyrė Prancūzijos rinktinė, savų žiūrovų akivaizdoje 0-1 nusileidusi Baltarusijai.

Daugiau nei 76 tūkstančiai Paryžiaus "Stade de France" stadione susirinkusių žiūrovų švilpimu palydėjo aikštę paliekančius prancūzus, kurie nesugebėjo realizuoti susikurtų progų ir brangiai už tai sumokėjo, kai besibaigiant dvikovai kamuolį į tinklą pasiuntė Sergejus Kisliakas.

Negana to, į rinktinę po pertraukos sugrįžęs Louisas Saha patyrė traumą ir buvo pakeistas sužaidęs vos 10 minučių.

Kluptelėjo ir H grupės favoritė Portugalija, namie sužaidusi lygiosiomis 4-4 su Kipru.

Kipriečių Efstahios Alonefitis ir Michaelio Constantinou tikslūs smūgiai pirmajame kėlinyje neleido svečiams įgyti pranašumo, mat rezultatą lygino Hugo Almeida ir Raulis Meirelesas.

Portugalai ir patys pirmavo dėka Danny ir Manuelio Fernandeso įvarčių, bet Yiannis Okkas, o 88 minutę paskutinį įvartį pelnęs Andreasas Avraamas išplėšė lygiąsias.

Europos čempionės titulą ginanti Ispanija be didesnio vargo išvykoje 4-0 patiesė Lichtenšteiną.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Fernando Torresas, po vieną - Davidas Villa ir Davidas Silva.

Tai buvo net 52 ispanų pergalė per pastaruosius 57 mačus nuo 2006 metų.

Laimėjo ir Italija, C grupės dvikovoje Taline 2-1 palaužusi Estiją.

Antonio Cassano sužaidus valandą išlygino santykį, o vėliau po jo perdavimo Leonardo Bonucci įmušė pergalingą įvartį. Estai pirmavo po to, kai 31 minutę įmušė Sergejus Zenjovas.