Prancūzija Tautų lygoje pranoko Nyderlandus

Sekmadienį UEFA Nacijų lygoje, kuri yra skirta pakeisti draugiškus susitikimus, įvyko dar aštuonerios rungtynės keturiuose skirtinguose divizionuose.

A divizione Prancūzija namuose priėmė Nyderlandų futbolininkus. Prancūzai dominavo visą laiką ir pasiekė pelnytą pergalę rezultatu 2:1.

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/ng6xh/akiwu" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

Kylianas Mbappe 14-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrojo kėlinio viduryje Ryanas Babelis sugebėjo grąžinti lygybę. Visgi, dešimties neįmuštų rungtynių seriją nutraukęs Olivier Giroud 75-ąją minutę atnešė prancūzams pirmąją pergalę naujajame turnyre.

B divizione jau stipriausią sudėtį surinkusi Danijos komanda rezultatu 2:0 nugalėjo G. Bale'o atstovaujamą Velsą. Minimalią pergalę taip pat šventė Ukraina, įveikusi Slovakiją.

<iframe width="500" height="315" src="https://hfoot.matchat.online/player/kZZXprujvi" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

C divizione bulgarai nugalėjo norvegus, Kipro rinktinė - slovėnus. D divizione pergalėmis džiaugėsi Makedonija, Gruzija ir Lichtenšteinas.