Prancūzijoje - E. Cavani hat-trickas, Ibros dublis ir triuškinanti PSG pergalė (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjo 36-asis Prancūzijos čempionato turas.

Vienintelėje dvikovoje čempionų titulą ginantys "Paris Saint-Germain" futbolininkai net 6-0 sutriuškino lygos vidutinioką "Guingamp" ir žengė tvirtą žingsnį link dar vienos taurės. Dabar Laurento Blanco auklėtiniai vieną mačą atsargoje turintį "Lyon" lenkia šešiais taškais.

Šiose rungtynėse paryžiečiai į priekį išsiveržė jau antrąją minutę, kai Edinsonas Cavani po Serge'o Aurier perdavimo pelnė pirmąjį savo įvartį. Iki pertraukos dar vieną tikslų smūgį pavyko pridėtui Zlatanui Ibrahimovičiui.

Tačiau tikrosios linksmybės prasidėjo antrajame kėlinyje. Jau 51-ąją bei 56-ąją minutėmis po Ibros perdavimų dar kartą pasižymėjo Cavani ir Maxwellas, o prabėgus dar keturiolikai minučių, Cavani įsirašė hat-tricką. Ibrahimovičius besibaigiant rungtynėms dar realizavo baudinį ir teisėjo švilpukas užfiksavo daugiau nei įtikinamą lyderių pranašumą.

"Paris Saint-Germain" 6 - 0 "Guingamp"
[1-0] 2' Edinson Cavani
[2-0] 18' Zlatan Ibrahimovič
[3-0] 51' Edinson Cavani
[4-0] 56' Maxwell
[5-0] 70' Edinson Cavani
[6-0] 90' Zlatan Ibrahimovič (iš 11 metrų baudinio)

All Goals ---Paris Saint Germain 6:0 Guingamp... by liveg0als