Prancūzijoje - įspūdingos "Lyon" ir "Bordeaux" lygiosios bei pirmoji "Nice" pergalė (VIDEO)

Šiandien sužaistos šešios Prancūzijos čempionato dvikovos.

Anksčiausioji iš jų, vykusi tarp "Lyon" ir "Bordeaux" klubų, buvo itin rezultatyvi bei permaininga.

Pirmasis mačo įvartis įmuštas jau 10-ąją minutę, kuomet Nabiliui Fekirui pavyko meistriškai permesti varžovų vartininką, o pirmajam kėliniui priartėjus prie vidurio tas pats saugas atliko rezultatyvų perdavimą Kenny Tete.

Visgi, dar iki pertraukos dvi geltonas korteles užsidirbti sugebėjo Sergi Darderas, kuris Bruno Genesio auklėtinius paliko dešimtyje. Tuo pasinaudojęs "Bordeaux" talentas Malcomas dar iki pertraukos įmušė baudos smūgį.

Rezultatas ilgą laiką nesikeitė, bet dar vieną baudos smūgį realizuoti sugebėjo "Lyon" klubui išnuomotas Bertrandas Traore.

Tuomet atrodė, jog pergalę išsaugoti pavyks, tačiau nepasidavę "Bordeaux" futbolininkai turėjo kitų planų ir išsigelbėjo pačioje pabaigoje. Lukas Lerager jų atsilikimą sušvelnino 88-ąją minutę, o jau per pridėtą laiką dar vieną puikų smūgį iš toli atliko Malcomas.

Vakare į antrąją turnyrinės lentelės vietą pakilo kol kas puikiai atrodanti "Saint-Etienne" vienuolikė, kuri namuose rezultatu 3-0 sutriuškino naujoką "Amiens".

Tiesa, pirmajame kėlinyje įvarčius aikštės šeimininkams pavyko pelnyti tik nuo 11 metrų žymos, bet galiausiai su pasipriešinimu jie susitvarkė bei pasižymėjo ir iš žaidimo. Kartą tai padaryti pavyko taip pat baudinį realizavusiam Bryanui Dabo.

"Nice" futbolininkai tuo tarpu džiaugėsi pirmąja pergale. Sezoną lėtokai pradėję pernai metų bronzos medalininkai palaužė "Guingamp" pasipriešinimą.

Pirmąjį įvartį prieš pat pertrauką nugalėtojams pelnė nemažą praėjusio sezono dalį dėl traumos praleidęs Alassane'as Plea, o persvarą 48-ąją minutę padvigubino Remi Walteris. Lucieno Favre'o vadovaujamai ekipai šį vakarą jau padėjo ir nuo suolo pakilęs Mario Balotelli.

"Lyon" 3 - 3 "Bordeaux"
[1-0] 10' Nabil Fekir
[2-0] 23' Kenny Tete
36' Sergi Darder ("Lyon") pašalintas iš aikštės

[2-0] 48' Remi Walter

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10531420" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Rennes" 2 - 2 "Dijon"
[1-0] 16' Firmin Mubele Ndombe
[2-0] 46' Firmin Mubele Ndombe
[2-1] 51' Chang Hoon-Kwon
[2-2] 90' Julio Tavares (iš 11 metrų baudinio)

"Saint-Etienne" 3 - 0 "Amiens"
[1-0] 13' Jonathan Bamba (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 40' Bryan Dabo (iš 11 metrų baudinio)
[3-0] 66' Bryan Dabo

"Troyes" 0 - 1 "Nantes"
34' Chidozie Awaziem ("Nantes") pašalintas iš aikštės
[0-1] 81' Emiliano Sala