Prancūzijoje - itin reikalinga "Lyon" pergalė (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue1" čempionate šeštadienį buvo žaidžiami septyni VIII turo susitikimai.

Vos antrąją pergalę čempionate iškovojo "Lyon" ekipa, kuri išvykoje 3-2 palaužė "Nancy". Svečiai pirmavo iki 58 minutės 2-0, bet tada šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti.

Vis tik lemiamą mačo įvartį 75 minutę pelnė "Lyon" puolėjas Jimmy Briandas. Po šios pergalės "Lyon" turnyrinėje lentelėje žygiuoja 17-toje vietoje.

Tuo tarpu centrinėje turo dvikovoje nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo, mat rungtynės tarp lyderio "St.Etienne" ir "Marseille" baigėsi lygiosiomis 1-1.

Svečiai pirmavo po puikaus Andre Piere-Gignaco įvarčio pirmajame kėlinyje, tačiau po pertraukos šeimininkai užgulė "Marseille" vartus ir dėka Matuidi perdavimo į baudos aikštelę bei tikslaus Laurento Battleso smūgio rezultatas tapo lygus.

„Nancy” 2 - 3 „Lyon”
37' [0 - 1] Lisandro Lopez
55' [0 - 2] Jimmy Briand
58' [1 - 2] Silva Andre Luiz
70' [2 - 2] Julien Feret
75' [2 - 3] Jimmy Briand

„Bordeaux” 1 - 0 „Lorient”
26' [1 - 0] Michael Ciani

„Arles-Avignon” 0 - 4 „Auxerre”
18' [0 - 1] Alain Traore
44' [0 - 2] Benoit Pedretti
58' [0 - 3] Roy Contout
82' [0 - 4] Valter Birsa

„Sochaux” 3 - 0 „Lens”
13' [1 - 0] Modibo Maiga
44' [2 - 0] Ideye Brown
74' [3 - 0] Damien Perquis

„Monaco” 0 - 1 „Brest”
71' [0 - 1] Bruno Grougi

„Valenciennes” 2 - 1 „Caen”
24' [1 - 0] Gregory Pujol
29' [2 - 0] Mamadou Samassa
71' [2 - 1] Youssef El Arabi

„Saint-Etienne” 1 - 1 „Marseille”
27' [0 - 1] André-Pierre Gignac
59' [1 - 1] Laurent Batlles