Prancūzijoje - itin svarbi "Lille" pergalė © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate šeštadienį vyko 37-tojo turo mačai.

Itin svarbią pergalę kovoje dėl vietos kitų metų Čempionų lygoje iškovojo "Lille" ekipa, kuri namuose 3-2 įveikė čempionų titulą jau užsitikrinusius "Marseille" futbolininkus.

Pirmieji mače į priekį išsiveržė svečiai, kurių gretose 7 minutę pasižymėjo puolėjas Mamadou Niangas. Tačiau šeimininkai po dvidešimties minučių realizavo 11 metrų baudinį. Maža to, iš aikštės buvo išvarytas ir svečių vartininkas Steve'as Mandanda.

Dar nesibaigus pirmajam kėliniui "Marseille" vėl pasižymėjo, kai 45 minutę įvartį pelnė gynėjas Hiltonas. Bet "Lille" vis dėlto iškovojo taip jiems reikalingą pergalę. 80 minutę rezultatą išlygino Tulio de Melo, o pačioje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė Debuchy.

Svarbius taškus prarado "Lyon" klubas, kuris taip pat kovoja dėl galimybės kitąmet rungtyniauti Čempionų lygoje. Pastarieji mačą išvykoje su "Valenciennes" baigė taikiai 2-2.

„Auxerre“ 0 - 0 „Lens“

„Bordeaux“ 2 - 0 „Sochaux“
66` [1 - 0] Wendel
90` [2 - 0] Benoit Tremoulinas

2 - 0 „Boulogne“
35` [1-0] Danijel Ljuboja
82` [2-0] Danijel Ljuboja

„Le Mans“ 1 - 0 „PSG“
9` [1 - 0] Sylvain Armand (į savo vartus)

„Lille“ 3 - 2 „Marseille“
7` [0 - 1] Mamadou Niang
28` [1 - 1] Yohan Cabaye (iš 11 m. baudinio)
45` [1 - 2] Hilton
80` [2 - 2] Tulio de Melo
90` [3 - 2] Debuchy

26' iš aikštės pašalintas Steve Mandanda ("Marseille")

„Monaco“ 2 - 1 „Nancy“
7` [1 - 0] Joan Loties (į savo vartus)
58` [2 - 0] Maazou
75` [2 - 1] Jordes Sami

„Montpellier“ 2 - 1 „Lorient“
30` [1 - 0] Victor Hugo Moutano (iš 11 m. baudinio)
43` [2 - 0] Camara (iš 11 m. baudinio)
89` [2 - 1] Gregory Bourillon

„Rennes“ 2 - 2 „Nice“
13` [0-1] Anthony Mounier
60` [1-1] Jerome Leroy
67` [2-1] Sylvain Marveaux
76` [2-2] Fae

„St.Etienne“ 0 - 1 „Toulouse“
62` [0 -1] Andre Pierre Gignac

„Valenciennes“ 2 - 2 „Lyon“
17` [0 - 1] Kim. Kallstrom
71` [1 - 1] Johan Audel
81` [2 - 1] Renaud Cohade
90` [2 -2] Bobo Balde (į savo vartus)