Prancūzijoje - kovingos "Bordeaux" ir "Marseille" lygiosios © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate savaitgalį vyko XX turo susitikimai.

Centrinis turo mačas, kuris baigėsi taikiai 1-1, vyko tarp čempionato lyderių "Bordeaux" ir "Marseille" ekipų. Namuose žaidę "Bordeaux" futbolininkai visą pirmą kėlinį rungtyniavo kiek geriau bei jo pabaigoje sugebėjo pelnyti įvartį, kai "Marseille" vartininkas Steve'as Mandanda kovodamas su Marouane Chamakhu įsimetė kamuolį į savus vartus.

Prasidėjus antrajam kėliniui "Bordeaux" vis dar valdė žaidimą, tačiau neilgai - 61-ąją minutę už grubią pražangą mačo teisėjas parodė šeimininkų gynėjui Marcui Planus raudoną kortelę.

"Marseille" po truputį perėmė iniciatyvą bei ėmė atakuoti. Pagaliau svečiams pavyko pelnyti įvartį 81-ąją minutę, kai iš arti "Bordeaux" vartininką nuginklavo Benoitas Cheyrou.

Per likusį laiką "Marseille" galėjo dar ir išplėšti pergalę, tačiau įmušti dar vieno įvarčio nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė kovingas lygiąsias.

"Bordeaux" 1 - 1 "Marseille"
44' [1 - 0] Steve Mandanda (į savus vartus)
81' [1 - 1] Benoit Cheyrou

61' iš aikštės pašalintas Marc Planus ("Bordeaux")

„Auxerre“ 0 - 0 „Boulogne“

„Grenoble“ 1 - 2 „St.Etienne"
30' [0 - 1] Loic Perrin
39' [0 - 2] Emmanuel Riviere
41' [1 - 2] Cderic Varrault (į savus vartus)

„Le Mans“ 0 - 3 „Lorient“
22' [0 - 1] Laurent Koscielny
43' [0 - 2] Olivier Monterubbio
52' [0 - 3] Olivier Monterubbio

„Lille“ 3 - 1 PSG
4' [1 - 0] Ludovic Obraniak
52' [2 - 0] Florent Balmont
68' [3 - 0] Franck Beria
83' [3 - 1] Mevlut Erdinc

„Monaco“ 2 - 0 „Sochaux“
84' [1 - 0] Nene
88' [2 - 0] Nene

„Montpellier“ 1 - 0 „Nice“
58' [1 - 0] Souleymane Camara

„Nancy“ 0 - 2 „Lyon“
78' [0 - 1] Cris
87' [0 - 2] Maxime Gonalons

„Rennes“ 1 - 1 „Lens“
55' [1 - 0] Moussa Sow
64' [1 - 1] Kevin Monnet-Paquet

„Valenciennes“ 1 - 3 „Toulouse“
16' [0 - 1] Franck Tabanou
43' [1 - 1] Johan Audel
84' [1 - 2] Franck Tabanou
86' [1 - 3] Moussa Sissoko