Prancūzijoje pergales šventė "Saint Etienne", "Monaco" ir "Lyon"

Sekmadienį baigėsi 34-asis "Ligue 1" čempionato turas ir buvo sužaistos trejos rungtynės.

Pirmieji į kovą stoję "Saint Etienne" bei "Montpellier" klubai sirgalių įvarčių gausa nenudžiugino, tačiau aikštėje kovėsi iš visų jėgų. Lygiai vykusiame mače šeimininkams "Saint Etienne" pergalę atnešė vienintelis Maxo-Alaino Gradelio įvartis.

Tai nugalėtojams leido pakilti į ketvirtąją poziciją, nes užvakar "Marseille" ekipa pralaimėjo "Lorient".

Atsilikimą nuo lyderių sumažino bei pozicijas ant trečiojo laiptelio įtvirtino "Monaco" futbolininkai, svečiuose užtikrintai 3-0 nugalėję lygos dugne esantį "Lens". Laimėtojų gretose įvarčius pelnė Yannickas Ferreira-Carrasco, Anthony Martialis ir Bernardo Silva.

Galiausiai, pergalę įtikinamu skirtumu taip pat šventė vėl į lentelės viršūnę sugrįžęs "Lyon", svečiuose 4-2 įveikęs "Reims" klubą. Čia keturi įvarčiai buvo pelnyti jau per pirmąsias dvidešimt minučių. Iš pradžių Liono ekipa išsiveržė į priekį 2-0, tačiau po to tiksliais smūgiais apsikeitė Alexi Peuge bei Clintonas Njie.

Po pertraukos dar du įvarčiai buvo pelnyti pačioje mačo pabaigoje. Į savus vartus įsimušė bei rezultatą į 4-1 pakeitė Mickaelis Tackalfredas, bet neilgai trukus jo komandos draugas Gaetanas Charbonnier kamuolį pasiuntė jau į varžovų vartus.

Iškovoję pergalę "Lyon" futbolininkai dabar turi tiek pat taškų, kiek ir rungtynėmis mažiau sužaidęs "Paris Saint-Germain", bei lenkia paryžiečius pagal įvarčių santykį.

Rezultatai:

"Saint Etienne" 1 - 0 "Montpellier"
[1-0] 22' Max-Alain Gradel

"Lens" 0 - 3 "Monaco"
[0-1] 36' Yannick Ferreira-Carrasco
[0-2] 44' Anthony Martial
[0-3] 72' Bernardo Silva

"Reims" 2 - 4 "Lyon"
[0-1] 2' Corentin Tolisso
[0-2] 6' Alexandre Lacazette
[1-2] 13' Alexi Peuget
[1-3] 20' Clinton Njie
[1-4] 90' Mickael Tacalfred (į savus vartus)
[2-4] 90' Gaetan Charbonnier

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė