Prancūzijoje - šeštoji iš eilės "Marseille" pergalė © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate šeštadienį vyko deptynerios 33-tojo turo rungtynės.

Šeštąją pergalę iš eilės iškovojo dabartiniai čempionato lyderiai "Marseille" futbolininkai, šįsyk išvykoje tik paskutinėmis minutėmis 2-1 palaužę "Boulogne" ekipą.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai besibaigiant pirmajam kėliniui, dėka Mamadou Niango perdavimo, iššokęs vienas prieš vartininką pasižymėjo Matthieu Valbuena.

Šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti 82 minutę po Jeremy Blayaco įvarčio. Tačiau "Marseille" iškovojo taip reikiamą pergalę, kai jau per teisėjo pridėtą laiką Brandao uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Taye Taiwo.

"Marseille" atitrūkti neleidžia antroje vietoje esantis "Auxerre", kuris savąjį mačą namuose prieš "Lorient" laimėjo užtikrintai 4-1.

Atkaklus mūšis vyko tarp "Bordeaux" ir 'Lyon" ekipų, susitikimas baigėsi lygiosiomis 2-2.

„Auxerre“ 4-1 „Lorient“
36` [1 - 0] Dennis Oliech
38` [2 - 0] Ireneusz Jelen
56` [3 - 0] Valter Birsa
83` [3 - 1] Kevinn Gameiro
89` [4 - 1] Cedric Hengbart (iš 11 m. baudinio)

57' iš aikštės pašalintas Jeremy Morel ("Lorient")
87' iš aikštės pašalintas Fabien Audard ("Lorient")

„Boulogne“ 1 - 2 „Marseille“
43` [0 - 1] Matthieu Valbuena
82` [1 - 1] Jeremy Blayac
90` [1 - 2] Taye Taiwo (iš 11m. baudinio)

„Grenoble“ 2 - 2 „Sochaux“
27` [0 - 1] Ideye
55` [1 - 1] Danijel Ljuboja
62` [2 - 1] Daisuke Matsui
74` [2 - 2] Deremy Brchet

„Nice“ 0-0 „Lens“

„Rennes“ 0-0 „Nancy“

„Valenciennes“ 0 - 1 „Le Mans“
90` [0-1] Sebastian Corchia

81' iš aikštės pašalintas Guillaume Loriot ("Le Mans")

„Bordeaux“ 2 - 2 „Lyon“
25' [1 - 0] Maroune Chamakh
54' [1 - 1] Ederson
62' [2 - 1] Jaroslav Plasil
71' [2 - 2] Cris

90' iš aikštės pašalintas Jussie ("Bordeaux")
90' iš aikštės pašalintas Benoit Tremoulinas ("Bordeaux")
90' iš aikštės pašalintas Reveillere ("Lyon")