Prancūzijos čempionatas prasidėjo "Lyon" pergale © Eurofootball.lt
Penktadienį rungtynėmis tarp "Nantes" ir čempionų titulą ginančių "Lyon" prasidėjo 2006-2007 metų Prancūzijos "Ligue 1" čempionatas. Nors ne stipriausia sudėtimi žaidę čempionai pirmieji praleido įvartį, tačiau vėliau įmušė tris įvarčius be atsako ir šventė pergalę 1-3.

"%c00066" 1 - 3 "%c00055"
4` [1 - 0] Nourdin Boukhari
5` [1 - 1] Karim Benzema
63` [1 - 2] Sebastien Squillaci
88` [1 - 3] Fred

Į priekį kiek netikėtai jau ketvirtą minutę po marokiečio Nourdino Boukhari baudos smūgio išsiveržė "Nantes", tačiau jau po minutės sulaukęs gero perdavimo iš norvego Johno Carew rezultatą išlygino jaunasis Karimas Benzema.

Vasarą iš "Monaco" į "Lyon" persikėlęs gynėjas Sebastienas Squillaci įpusėjus antrajam kėliniui išvedė svečius į priekį, o iki rungtynių pabaigos likus vos dviems minutėms pergalę užtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Fredas, kuris po puikaus naujoko Kimo Kallstromo perdavimo nukreipė kamuolį į vartus.

Prancūzijos žiniasklaida pažymi, kad "Lyon" šiose rungtynėse atrodė labai pajėgiai nepaisant to, jog savo gretose neturėjo net devynių žaidėjų, dalyvavusių prieš mėnesį pasibaigusiame Pasaulio čempionate Vokietijoje.