Prancūzijos čempionate favoritai šventė užtikrintas pergales

30-asis Prancūzijos čempionato turas baigėsi be staigmenų. Favoritais laikyti klubai sekmadienio susitikimuose savo varžovams nepaliko jokių vilčių.

Pirmajame mače penktąją vietą užimantys "Saint Etienne" futbolininkai namie nugalėjo aštuntojoje pozcijoje įsitaisiusį "Lille". Antrajame kėlinyje sužaidus 7 minutes iš aikštės buvo pašalintas svečių atstovas Marcosas Lopesas, taigi, Christophe'o Galtierio auklėtiniams tereikėjo pasiimti pergalę. Ją garantavo du Maxo-Alaino Gradelio įvarčiai.

Tuo tarpu, į vietą UEFA Čempionų lygoje besitaikantis "Monaco" svečiuose rezultatu 3-1 įveikė "Reims" vienuolikę. Čia per pirmąsias 15 minučių pasižymėjo Fabinho ir Anthony Martialas, o paskutiame rungtynių trečdalyje tiksliais smūgiais dar apsikeitė Diego bei Nabilis Diraras. Monako komandą nuo laipteliu žemiau esančio "Saint Etienne" skiria taškas, nuo trečiojoje vietoje žengiančio "Marseille" - keturi, tačiau Leonardo Jardimo kariauna turi mačą atsargoje.

Ką tik minėtas Marselio klubas išvykoje per antrąjį kėlinį 4-0 sudorojo "Lens". Dukart pasižymėjo Michy Batshuayi, po vieną tikslų smūgį pridėjo Alaixys Romao bei Andre Ayew.

"Saint Etienne" 2 - 0 "Lille"
52' Marcos Lopes ("Lille") pašalintas iš aikštės

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>