Prancūzijos gigantų akistatoje - rezultatyvi PSG pergalė prieš "Marseille" (VIDEO)

Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse sekmadienį sužaistos trejos 31-ojo turo rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Marselyje, kur vietos "Marseille" susigrūmė su Paryžiaus "Saint-Germain". Po permainingos kovos rezultatu 2-3 triumfavo Laurento Blanco auklėtiniai.

Rungtynės prasidėjo aikštės šeimininkų grėsmingu žaidimu, tačiau pelnyti greito įvarčio jiems nepavyko. Kiek vėliau žaidimas tapo apylygis, o 30-ąją minutę žiūrovai išvydo pirmąjį įvartį.

Puikų perdavimą iš Dimitri Payeto sulaukęs Andre-Pierre'as Gignacas galva kamuolį pasiuntę į vartų tinklą ir išvedė savo komandą į priekį. Vis dėlto, ilgai šeimininkai pranašumu nesidžiaugė ir 35-ąją minutę rezultatą nuostabiu smūgiu išlygino Blaise'as Matuidi.

"Marseille" po svečių iš Paryžiaus atsakymo nepalūžo ir 43-ąją minutę tas pats A.Gignacas pasinaudojęs varžovų klaida dar kartą nuginklavo Salvatore Sirigu.

Antrasis kėlinys prasidėjo galinga PSG puolimo audra. Jau 49-ąją minutę brazilas Marquinhosas po sumaišties baudos aikštelėje dar kartą išlygino rezultatą.

L.Blanco auklėtiniams to neužteko ir vos po dviejų minučių buvo suregzta greita ataka, o jos metu į savus vartus apmaudžiai įsispyrė Jeremy Morelas.

Per likusį laiką "Marseille" turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau drausminga Prancūzijos čempionų gynyba leido džiaugtis pergale rezultatu 2-3.

Po šios pergalės PSG komanda su 62 taškais pakilo į pirmąją vietą ir nuo "Lyon" turi vieno taško pranašumą.

Kitose šiandien įvykusiose rungtynėse "Bordeaux" išplėšė pergalę prieš "Lens", o "Caen" po atkaklios kovos palaužė "Nantes" pasipriešinimą.

"Marseille" 2 - 3 PSG

30' [1 - 0] A.Gignac

35' [1 - 1] B.Matuidi

43' [2 - 1] A.Gignac

49' [2 - 2] Marquinhos

51' [2 - 3] J.Morel (į savus vartus)

"Nantes" 1 - 2 "Caen"

11' [1 - 0] A.Bedoya

80' [1 - 1] E.Sala (11m. baudinys)

90' [1 - 2] T.Lemar

"Bordeaux" 2 - 1 "Lens"

81' [1 - 0] Mariano

86' [1 - 1] P.Chavarria

90' [2 - 1] N.Maurice-Belay