Prancūzijos Lygos taurės finale - "Bordeaux" ir "Vannes" © Eurofootball.lt
Po trečiadienio vakarą įvykusių pusfinalio mačų paaiškėjo, kad Prancūzijos Lygos Taurės (Coupe de la Ligue) turnyro finale susikaus "Bordeaux" ir "Vannes" ekipos.

Itin intrigavusi dvikova Paryžiuje, baigėsi svečių "Bordeaux" futbolininkų pergale net 3-0.

Pirmasis įvartis krito 17 minutę, kai puikiu Francko Jurietti perdavimu pasinaudojo puolėjas Davidas Bellionas. Netrukus išlyginti rezultatą galėjo Mateja Kežmanas, tačiau puolėjui pritrūko tikslumo.

Nors šeimininkai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau jiems to padaryti niekaip nepavyko, o 87 minutę Souleymane Diawara dar ir padvigubino "Bordeaux" persvara.

Maža to, jau per pridėtinį laiką Wendelis puikiu smūgiu ir trečią kartą mače nuginkavo šeimininkų vartininką Landreau. Iškovoję užtikrintą pergalę "Bordeaux" pateko į finalą, kur jų varžovai bus "Vannes", mat jie tik po 11 metrų baudinių serijos įveikė "Nice."

Pusfinalio rezultatai:

"PSG" 0 - 3 "Bordeaux"
17' [0 - 1] David Bellion
87' [0 - 2] Souleymane Diawara
90' [0 - 3] Wendel

"Nice" 1 - 1 "Vannes"
(11 metrų baudinių serija 3-4)
60' [0 - 1] Said Khiter
88' [1 - 1] Chaouki Ben Saada