Prancūzijos Lygos taurės finale žais "Marseille" ir "Bordeaux" © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaistas antrasis Prancūzijos Lygos taurės (Coupe de la Ligue) pusfinalis, po kurio paaiškėjo ekipos, kovosiančios dėl šio trofėjaus finaliniame mače.

"Lorient" 1 - 4 "Bordeaux"
11' [1 - 0] Koscielny
23' [1 - 1] Wendel (iš 11 metrų baudinio)
28' [1 - 2] Marouane Chamakh
80' [1 - 3] Wendel
88' [1 - 4] Yoann Gouffran

Į finalą prasibrovė "Bordeaux" ekipa, pusfinalyje išvykoje 4-1 įveikusi "Lorient" pasipriešinimą. Pirmieji vis dėlto mače įvartį pelnė šeimininkai, kai 11 minutę pasižymėjo Koscielny.

Tačiau jau 23 minutę Wendelis realizavo 11 metrų baudinį, be to, "Lorient" liko ir dešimtyje. Po penkių minučių Chamakhas jau išvedė "Bordeaux" į priekį.

Antrojo kėlinio pabaigoje Wendelis ir Yoannas Gouffranas pelnė dar po įvartį ir "Bordeaux" šventė užtikrintą pergalę 4-1. "Bordeaux" taurės finale kovo 27 dieną žais su "Marseille" klubu.