Prancūzijos taurė: PSG susitvarkė su trečio diviziono ekipa © REUTERS nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose Prancūzijos taurės rungtynėse PSG išvykoje rezultatu 3:1 įveikė „Chateauroux“ vienuolikę.

Pirmieji šiame susitikime pasižymėjo svečiai. 13 minutę po Ismaelo Gharbi perdavimo pasižymėjo Hugo Ekitike.

Tačiau, „Chateauroux“ futbolininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Su rikošeto pagalba pasižymėti pavyko Thio Ntolla.

Nors šeimininkai kovojo pagirtinai, PSG rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą pelnydami du įvarčius. 78 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Carlosas Soleras, o 90+1 galutinį tašką šiame mače padėjo Juanas Bernatas.

Paryžiečiai užsitikrina patekimą į Prancūzijos taurės šešioliktfinalį. Be jų kelialapius į kitą etapą išsikovojo „Angers“, „Paris FC“, „Pau FC“ ir „Nimes“ klubai.