Prasidėjo Čempionų lygos antrasis kvalifikacinis etapas © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą sužaista 11 UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynių.

Sėkmingai turnyrą tęsia Lietuvos čempionas "Kaunas", išvykoje išplėšęs lygiąsias 0-0 su tituluotąja praėjusio sezono UEFA taurės finalininke Glazgo "Rangers" ekipa.

Tačiau bene didžiausią staigmeną pateikė Boriso BATE ekipa, išvykoje 2-1 sugebėjusi įveikti garsųjį Briuselio "Anderlecht". Šeimininkai pirmavo po to, kai 66 minutę įvartį pelnė Guillaume Gilletas, bet 69 minutę Sergejus Krivetsas realizavo 11 metrų baudinį bei atstatė pusiausvyrą, o 87 minutę Pavelas Nekhaychikas pasiuntė belgus į gilų nokdauną prieš atsakomąją dvikovą.

Įdomu tai, kad abi komandos mačą baigė dešimtyje - 68 minutę raudoną kortelę užsidirbo "Anderlecht" futbolininkas Marcinas Wasilewski, o 75 minutę jo pėdomis pasekė BATE atstovas Igoris Stasevichius.

Išvykoje 2-1 suklupo ir Lenkijos čempionė Krokuvos "Wisla", turėjusi pripažinti Jeruzalės "Beitar" pranašumą.

Įtikinamą pergalę 3-0 pasiekė Atėnų "Panathinaikos" klubas, namie sutriuškinęs Tbilisio "Dinamo". Du įvarčius nugalėtojams pelnė Dimitrios Salpingidis, dar vieną tikslų smūgį pridėjo austras Andreasas Ivanschitzius.

Trečiadienio rezultatai:

"Tampere" 1 - 3 Petražalkos "Artmedia"
9' [0 - 1] Zbynek Pospech
16' [1 - 1] Jari Niemi
20' [1 - 2] Branislav Obzera
86' [1 - 3] Juraj Piroska

"FC Sheriff" 0 - 1 Prahos "Sparta"
74' [0 - 1] Jiri Kladrubsky

"Aalborg" 5 - 0 "Modrica"
16' [1 - 0] Andreas Johansson
41' [2 - 0] Michael Jakobsen
44' [3 - 0] Simon Bræmer
52' [4 - 0] Anders Due
89' [5 - 0] Lucas de Deus Santos Caca

Jeruzalės "Beitar" 2 - 1 Krokuvos "Wisla"
28' [0 - 1] Pawel Brozek
61' [1 - 1] Aviram Barochian
79' [2 - 1] Aviram Barochian

89' iš aikštės pašalintas Marek Zienczuk ("Wisla")

Stambulo "Fenerbahce" 2 - 0 "MTK Hungaria"
16' [1 - 0] Roberto Carlos
59' [2 - 0] Sahin Selcuk

"IFK Gothenburg" 1 - 1 "Basel"
25' [0 - 1] Benjamin Huggel
32' [1 - 1] Thomas Olsson

Briuselio "Anderlecht" 1 - 2 Borisovo BATE
66' [1 - 0] Guillaume Gillet
69' [1 - 1] Sergey Krivets (iš 11 m.)
87' [1 - 2] Pavel Nekhaychik

68' iš aikštės pašalintas Marcin Wasilewski ("Anderlecht")
75' iš aikštės pašalintas Igor Stasevich (BATE)

"Anorthosis" 3 - 0 Vienos "Rapid"
35' [1 - 0] Giannis Skopelitis
46' [2 - 0] Lukasz Sosin
90' [3 - 0] Lukasz Sosin

"Domzale" 0 - 3 Zagrebo "Dinamo"
11' [0 - 1] Ivica Vrdoljak
21' [0 - 2] Sammir
40' [0 - 3] Josip Tadic

Atėnų "Panathinaikos" 3 - 0 Tbilisio "Dinamo"
22' [1 - 0] Andreas Ivanschitz
44' [2 - 0] Dimitrios Salpingidis
74' [3 - 0] Dimitrios Salpingidis

Glazgo "Rangers" 0 - 0 "FBK Kaunas"