Prasidėjo "Ligue 1" pirmenybės © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaidus aštuonis pirmojo turo mačus startavo 2009/2010 metų Prancūzijos futbolo "Ligue 1" pirmenybės.

Pergalingai čempionatą pradėjo praėjusį sezoną antroje vietoje likę, tačiau tarpsezoniu gerokai sustiprėję "Marseille" futbolininkai, išvykoje 0-2 įveikę "Grenoble" ekipą. Jau 2-ąją minutę Marselio futbolininkus į priekį išvedė Mamadou Niangas, o iki mačo pabaigos likus 10 minučių pergalę tiksliu smūgiu įtvirtino Benoitas Cheyrou.

Jau pirmajame pirmenybių ture du taškus prarado daugkartinis šalies čempionas "Lyon", sužaidęs lygiosiomis 2-2 su "Le Mans" vienuolike. Namuose žaidę "Le Mans" futbolininkai du kartus pirmavo, tačiau abu sykius "Lyon" pavyko rezultatą išlyginti. Paskutinį įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė ekipos naujokas Lisandro Lopezas.

Kiek netikėtai du taškus prarado sėkmingai praėjusį sezoną rungtyniavęs Paryžiaus "P.S.G" klubas, sužaidęs lygiosiomis 1-1 su naujoku "Montpelier". Tuo tarpu kitas naujokas "Boulogne" neatsilaikė prieš "Rennes" ekipą ir turėjo pripažinti šios pranašumą rezultatu 3-0.

1-ojo turo rezultatai:

"%c00025" 0 - 1 "%c00065"
40` [0 - 1] Vaclav Sverkos

"%c00367" 0 - 2 "%c00071"
2` [0 - 1] Mamadou Niang
80` [0 - 2] Benoit Cheyrou

"%c00098" 2 - 2 "%c00055"
21` [1 - 0] Modibo Maiga
28` [1 - 1] Mathieu Bodmer
59` [2 - 1] Mathieu Coutadeur
90` [2 - 2] Lisandro Lopez

"%c00036" 1 - 0 "%c00092"
44` [1 - 0] Nene

75` Diego Perez ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00099" 1 - 1 "%c00023"
71` [0 - 1] Ludovic Giuly
90` [1 - 1] Emir Spahic

33` Ciryl Jaunechamp ("Montpellier") pašalintas iš aikštės

"%c00067" 3 - 0 "%c00374"
7` [1 - 0] Ismael Bandiura
45` [2 - 0] Kader Mangane
90` [3 - 0] Jerome Leroy

"%c00146" 0 - 2 "%c00090"
39` [0 - 1] Mahamane Traore
88` [0 - 2] Loic Remy

"%c00306" 1 - 3 "%c00254"
9` [1 - 0] Mamadou Samassa
20` [1 - 1] Floyd Ayte
61` [1 - 2] Jonathan Brison
72` [1 - 3] Bakaye Traore

90` Nicolas Penneteau ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės