"Premier" lyga: "Bolton" įveikė "Arsenal" © Eurofootball.lt
Vakar Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos aštuonios 23-ojo turo rungtynės. Po šių mačų lyderis "Chelsea" atotrūkį iki artimiausio persekiotojų padidino iki 10 taškų, o "Man Utd" iki minimumo sumažino atsilikimą nuo "Arsenal".

"Chelsea" vakar išvykoje dviejų saugo Franko Lampardo įvarčių dėka įveikė "Tottenham". Tuo tarpu "Arsenal" dar labiau sukomplikavo savo situaciją kovoje dėl čempionų titulo pralaimėdami vidutiniokei "Bolton" vienuolikei.

Vienas įdomiausių mačų vakar vyko Liverpulio "Anfield" stadione, kur vietos "Liverpool" minimaliu rezultatu nusileido dešimtyje mačą baigusiems "Man Utd" futbolininkams. Vienintelį mačo įvartį dėka vartininko J.Dudeko klaidos įmušė jaunasis W.Rooney. Kitame mače savo sirgalius nudžiugino "Newcastle", įveikęs "Southampton" rezultatu 2-1.

Tuo tarpu "Blackburn" kiek netikėtai išvykoje įveikė "Portsmouth". Tiesa šį mačą šeimininkai baigė žaisdami devyniese. Aštuntą pergalę čempionate iškovojo "Aston Villa", rezultatu 3-0 įveikusi "Norwich".

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00045" 0 - 1 "%c00040"
21' [0 - 1] Wayne Rooney

65' iš aikštės pašalintas Wes Brown ("Man Utd")

"%c00049" 3 - 0 "%c00202"
9' [1 - 0] Liam Ridgewell
27' [2 - 0] Lee Hendrie
76' [3 - 0] Nolberto Solano

"%c00043" 3 - 1 "%c00048"
9' [1 - 0] Talal El Karkouri
55' [1 - 1] Mario Melchiot
67' [2 - 1] Shaun Bartlett
75' [3 - 1] Danny Murphy

"%c00054" 3 - 1 "%c00201"
12' [1 - 0] Shaun Wright Phillips
15' [2 - 0] Robbie Fowler
32' [2 - 1] Darren Powell
90' [3 - 1] Shaun Wright Phillips

"%c00046" 2 - 1 "%c00047"
9' [1 - 0] Alan Shearer (iš 11 metrų baudinio)
38' [2 - 0] Titus Bramble
42' [2 - 1] Peter Crouch

"%c00057" 0 - 1 "%c00056"
55' [0 - 1] Morten Gamst Pedersen

51' iš aikštės pašalintas Lomana Tresor LuaLua ("Portsmouth")
90' iš aikštės pašalintas Amdy Faye ("Portsmouth")

"%c00052" 0 - 2 "%c00042"
39' [0 - 1] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)
90' [0 - 2] Frank Lampard

"%c00050" 1 - 0 "%c00041"
41' [1 - 0] Stelios Giannakopoulos