"Premier" lyga: "Chelsea" atsiplėšė nuo "Man Utd" © Eurofootball.lt
Vakar Anglijos "Premier" lygoje vyko septynerios 27-ojo turo varžybos. Po šio turo dar labiau prie čempionų titulo priartėjo "Chelsea", artimiausią persekiotoją "Man Utd" lenkdami jau 8 taškais ir dar turėdami rungtynes atsargoje.

Vakar R.Abramovičiaus klubas išvykoje 1-3 įveikė priešpaskutinę vietą užimančius "Norwich" futbolininkus. Įvarčius Londono ekipos gretose pelnė J.Cole`as, ne itin sėkmingai šį sezoną žaidžiantis serbas M.Kežmanas ir gynėjas R.Carvalho. 64-ąją minutę šeimininkams rezultatą išlygino L.McKenzie.

Du taškus prarado "Man Utd", išvykoje nesugebėję įveikti kitos lygos debiutantės "Crystal Palace" vienuolikės. Svečiams išplėšti pergalės nepadėjo net tai, kad šeimininkai nuo 64-osios minutės žaidė dešimtyje. Kitame mače banguotai žaidžiantis "Liverpool" išvykoje minimaliu rezultatu nusileido "Newcastle" ir dar labiau sukomplikavo savo šansus kovoje dėl ketvirtosios vietos.

Varžovų kluptelėjimu sugebėjo pasinaudoti "Arsenal", namie sutriuškinęs "Portsmouth" ir sumažinęs atsilikimą nuo "Man Utd" iki dviejų taškų. Vienas sėkmingiausių rungtynių šį sezoną sužaidė Londono klubo žvaigždė T.Henry, šiose rungtynėse atlikęs "hattrick`ą".

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00049" 2 - 0 "%c00053"
64' [1 - 0] Martin Laursen
79' [2 - 0] Luke Moore

"%c00041" 3 - 0 "%c00057"
39' [1 - 0] Thierry Henry
53' [2 - 0] Thierry Henry
85' [3 - 0] Thierry Henry

"%c00201" 0 - 0 "%c00040"

64' iš aikštės pašalintas Vassilis Lakis ("Crystal Palace")

"%c00044" 0 - 0 "%c00043"

"%c00046" 1 - 0 "%c00045"
70' [1 - 0] Laurent Robert

"%c00047" 1 - 0 "%c00052"
51' [1 - 0] Nigel Quashie

"%c00202" 1 - 3 "%c00042"
22' [0 - 1] Joe Cole
64' [1 - 1] Leon McKenzie
71' [1 - 2] Mateja Kezman
79' [1 - 3] Ricardo Carvalho