"Premier" lyga: "Chelsea" nušlavė "Norwich" © Eurofootball.lt
Šiandien Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos septynerios aštuonioliktojo turo rungtynės. Kur kas geriau šiandien sekėsi aikščių šeimininkams, kurie iškovojo net penkias pergales.

Pirmenybėse pirmaujantis "Chelsea" namie nepaliko jokių vilčių debiutantei "Norwich" vienuolikei, sutriuškindami juos 4-0. Tokiu pat rezultatu kitą lygoje debiutuojantį klubą "W.B.A." sutriuškino vis labiau įsibėgėjantis "Birmingham".

Dar vieną triuškinamą pralaimėjimą patyrė priešpaskutinėje vietoje esantis "Southampton" klubas, išvykoje net 5-1 nusileidęs "Tottenham". Kitose rezultatyviose rungtynėse "Man Utd" septynių įvarčių liūtyje 5-2 nugalėjo "Crystal Palace".

Ir toliau labai sėkmingai rungtyniauja "Middlesbrough". Penktoje vietoje esantis klubas sutriuškino "Aston Villa" 3-0. Du taškus sužaisdami lygiosiomis 0-0 su "Blackburn" prarado šį sezoną puikiai rungtyniaujantis Liverpulio "Everton".

Šeštadienio rezultatai:

"%c00042" 4 - 0 "%c00202"
11' [1 - 0] Damien Duff
34' [2 - 0] Frank Lampard
44' [3 - 0] Arjen Robben
83' [4 - 0] Didier Drogba

"%c00052" 5 - 1 "%c00047"
8' [1 - 0] Jermain Defoe
27' [2 - 0] Jermain Defoe
44' [3 - 0] Frederic Kanoute
47' [3 - 1] Peter Crouch
61' [4 - 1] Jermain Defoe
88' [5 - 1] Robbie Keane

"%c00040" 5 - 2 "%c00201"
22' [1 - 0] Paul Scholes
27' [1 - 1] Danny Granville
35' [2 - 1] Alan Smith
46' [2 - 2] Joonas Kolkka
48' [3 - 2] Emmerson Boyce (į savus vartus)
49' [4 - 2] Paul Scholes
90' [5 - 2] John O'Shea

"%c00048" 4 - 0 "%c00194"
4' [1 - 0] Robbie Savage (iš 11 metrų baudinio)
23' [2 - 0] Clinton Morrison
30' [3 - 0] Emile Heskey
79' [4 - 0] Darren Anderton

"%c00053" 3 - 0 "%c00049"
20' [1 - 0] Jimmy Floyd Hasselbaink
68' [2 - 0] Joseph Desire Job
88' [3 - 0] Michael Reiziger

"%c00050" 0 - 1 "%c00054"
52' [0 - 1] Joey Barton

"%c00056" 0 - 0 "%c00051"