"Premier" lyga - "Chelsea" tolsta nuo persekiotojų © Eurofootball.lt
Antradienį Anglijos "Premier" lygoje įvyko devynerios dvidešimtojo turo rungtynės. Ši diena buvo sėkmingesnė svečiams - jie iškovojo keturias pergales. Po tris kartus mačai pasibaigė šeimininkų pergalėmis ir lygiosiomis.

Penkioliktąją pergalę čempionate iškovojo lyderis "Chelsea". Šį kartą Romano Abramovičiaus klubas tik po atkaklios kovos svečiuose palaužė "Portsmouth" pasipriešinimą. Po šios pergalės Londono klubas padidino persvarą nuo antrojo vietoje esančio "Arsenal" klubo iki aštuonių taškų. Tiesa "kanonieriai" yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo vis labiau įsibėgėjantis "Liverpool". Vakar jie gimtajame "Anfield" stadione minimaliu rezultatu įveikė "Southampton". Tris taškus prarado trečioje vietoje esantis kitas Liverpulio klubas "Everton", išvykoje kiek netikėtai nusileidęs "Charlton".

Pergalę šiandien iškovojo ir "Man Utd", minimaliu skirtumu įveikę "Aston Villa". Vienintelį mačo įvartį pelnė valas R.Giggsas. Kituose rungtynėse "Middlesbrough" 2-0 įveikė "Norwich", o "Man City" ir "W.B.A." mačas baigėsi taikiai 1-1.

Visi antradienio rezultatai:

"%c00050" 0 - 1 "%c00056"
6' [0 - 1] Paul Dickov

"%c00043" 2 - 0 "%c00051"
82' [1 - 0] Talal El Karkouri
85' [2 - 0] Hermann Hreidarsson

83' iš aikštės pašalintas Duncan Ferguson ("Everton")

"%c00044" 2 - 3 "%c00048"
25' [0 - 1] Emile Heskey
34' [1 - 1] Sylvain Legwinski
41' [1 - 2] Darren Carter
53' [1 - 3] Robbie Savage
90' [2 - 3] Tomasz Radzinski

"%c00054" 1 - 1 "%c00194"
32' [1 - 0] Nicolas Anelka
85' [1 - 1] Richard Dunne (į savus vartus)

17' iš aikštės pašalintas Thomas Gaardsoe ("W.B.A.")

"%c00053" 2 - 0 "%c00202"
52' [1 - 0] Joseph Desire Job
54' [2 - 0] Joseph Desire Job

"%c00057" 0 - 2 "%c00042"
79' [0 - 1] Arjen Robben
90' [0 - 2] Joe Cole

"%c00052" 1 - 1 "%c00201"
54' [1 - 0] Jermain Defoe
79' [1 - 1] Andrew Johnson

"%c00045" 1 - 0 "%c00047"
44' [1 - 0] Florent Sinama Pongolle

"%c00049" 0 - 1 "%c00040"
41' [0 - 1] Ryan Giggs