„Premier“ lyga: „Forest“ ir „Burnley“ pasidalino po tašką © ZUMAPRESS com. nuotr.

Baigėsi penktasis „Premier“ lygos turas.

Pirmadienio vakaro rungtynėse „Nottingham Forest“ 1:1 sužaidė su „Burnley“ komanda.

Šeimininkai kiek geriau pradėjo rungtynes, tačiau antroje pirmo kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė Vincento Kompany auklėtiniai. 41-ąją minutę Zeki Amdouni išvedė svečius į priekį.

61-ąją minutę Callumas Hudsonas-Odoi'us rezultatą išlygino puikiu smūgiu.

Rungtynių pabaigoje abi komandos siekė pergalės, tačiau išsiskyrė tik „Burnley“ puolėjas Lyle'as Fosteris. Puolėjas sužaidė nešvariai, o tai rungtynių teisėjas pastebėjo su VAR pagalba. Jis gavo raudoną kortelę, o beje, prieš tai jis pasiuntė ir kamuolį į vartus, visgi ir čia VAR tarė savo žodį.

„Burnley“ pelnė pirmą tašką šiame sezone. „Nottingham“ savo sąskaitoje turi septynis.