"Premier" lyga: Liverpulio derbį laimėjo "Everton" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti septyni susitikimai septynioliktojo turo susitikimai. Tik dvi pergales sugebėjo iškovoti aikštės šeimininkai, taip pat dukart laimėjo ir svečiai, o trejos rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

200-ąjį Liverpulio miesto klubų derbį, vykusį "Goodison Park" stadione, laimėjo labai sėkmingai šį sezoną pradėjęs "Everton" klubas, įveikęs šiaip taip į antrą čempionų lygos etapą prasimušusį "Liverpool". Kituose rungtynėse debiutantai "Norwich" futbolininkai namie kiek netikėtai po atkaklios kovos 3-2 įveikė "Bolton".

Dramatiškai klostėsi mačas Sauthemptone, kur vietos klubas per kelias minutes sugebėjo išbarstyti dviejų įvarčių pranašumą mače su "Middlesbrough". Tuo tarpu "Crystal Palace" ir "Blackburn" mačą baigė be įvarčių.

Kituose rungtynėse "Newcastle United" sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Portsmouth", o absoliutus autsaideris "W.B.A." minimaliu skirtumu nusileido "Charlton". Šeštąją pergalę čempionate iškovojo "Tottenham", išvykoje įveikęs "Man City" rezultatu 1-0.

Šeštadienio rezultatai:

"%c00051" 1 - 0 "%c00045"
68' [1 - 0] Lee Carsley

"%c00201" 0 - 0 "%c00056"

"%c00054" 0 - 1 "%c00052"
57' [0 - 1] Frederic Kanoute

"%c00046" 1 - 1 "%c00057"
3' [1 - 0] Lee Bowyer
30' [1 - 1] Steve Stone

"%c00202" 3 - 2 "%c00050"
19' [0 - 1] Jay-Jay Okocha (iš 11 metrų baudinio)
20' [1 - 1] Mathias Svensson
23' [1 - 2] Fernando Hierro
69' [2 - 2] Darren Huckerby (iš 11 metrų baudinio)
84' [3 - 2] Mathias Svensson

"%c00047" 2 - 2 "%c00053"
45' [1 - 0] Kevin Phillips
64' [2 - 0] Peter Crouch
88' [2 - 1] Danny Higginbotham (į savus vartus)
90' [2 - 2] Stewart Downing

"%c00194" 0 - 1 "%c00043"
30' [0 - 1] Matthew Holland