„Premier“ lyga: triuškinama „Man City“ pergalė, rezultatyvios lygiosios Lidse ir puikus D. Ingso įvartis © PA nuotr.

Šią šeštadienio popietę vienu metu buvo sužaisti net keturi „Premier“ lygos mačai ir įsimintinų momentų tikrai netrūko.

„Aston Villa“ namuose 2:0 įveikė „Newcastle United“ ekipą, o tiesiog puikų įvartį, per save, prieš pirmojo kėlinio pabaigą įmušė naujiems savo namams prisistatęs Danny Ingsas.

„Man City“ atsitiesė po pralaimėjimo pirmajame „Premier“ lygos ture ir sutriuškino „Norwich City“ ekipą net 5:0. Pirmą įvartį „City“ gretose pelnė Jackas Grealishas, o Gabrielis Jesusas prisidėjo net prie 3 įvarčių.

Rezultatyvios rungtynės įvyko Lidse, kur „Leeds United“ 2:2 sužaidė su Liverpulio „Everton“ klubu. Rungtynės buvo tikrai atviros, o abiejuose kėliniuose komandos pasižymėjo bent po kartą.

O Londono derbyje „Crystal Palace“ su „Brentford“ sužaidė lygiosiomis 0:0.