"Premier" lygoje - dar viena "Tottenham" nesėkmė © Eurofootball.lt
Ambicijų kovoti dėl vietos UEFA Čempionų lygoje neslėpęs Londono "Tottenham" klubas pirmadienį patyrė dar vieną smūgį - 10-ajame Anglijos "Premier" lygos ture Martino Jolo auklėtiniai išvykoje rezultatu 3-1 turėjo pripažinti "Newcaslte" pranašumą.

"%c00046" 3 - 1 Londono "%c00052"
45' [1 - 0] Obafemi Martins
50' [2 - 0] Cacapa
57' [2 - 1] Robbie Keane
73' [3 - 1] James Milner

Pirmąjį įvartį šeimininkai pelnė prieš pat didžiąją pertrauką - po krašto gynėjo Jose Enrique perdavimo tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą iš 11 metrų pasižymėjo puolėjas O.Martinsas.

"Šarkos" savo persvarą padvigubino jau 50 minutę, kuomet po Emre pakelto kampinio galva pasižymėjo gynėjas C.Cacapa. Londono ekipos viltys atgijo sužaidus beveik valandą, kuomet po retai startinėje sudėtyje pasirodančio Darreno Bento bandymo kamuolys atsimušė į vartų skersinį, o pirmasis prie jo prišokęs R.Keane'as nuginklavo Shay'ų Giveną.

Tačiau tai buvo viskas, ką "Tottenham" sugebėjo išpešti vėlyvą pirmadienio vakarą, o "Newcastle" pranašumą 73-ąją minutę smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įtvirtino J.Milneris.

Po šio pralaimėjo Londono klubas išliko itin kuklioje ir kelialapį į žemesniąją lygą garantuojančioje 18 vietoje, o "Newcastle" tęsia aršią kovą turnyrinės lentelės viduryje.