"Premier" lygoje - eilinė "Man Utd" pergalė © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistos dar septynerios Anglijos "Premier" lygos XXVIII turo rungtynės.

Dvidešimtąją pergalę šį sezoną iškovojo čempiono titulą ginantis "Man Utd" klubas, išvykoje rezultatu 2-1 įveikęs "Newcastle".

Šeimininkai pirmavo po to, kai 9 minutę po grupios vartininko Edwino van der Saro klaidos kamuolį į tinklą iš arti pasiuntė puolėjas Peteris Lovenkrandsas, bet jau netrukus pusiausvyrą atstatė Wayne'as Rooney, apsisukęs baudos aikštelėje ir pasižymėjęs po tikslaus Johno O'Shea perdavimo.

Antrojo kėlinio pradžioje Mančesterio vienuolikė įsiveržė į priekį pasinaudojusi grubia "Newcastle" gynėjo Steveno Tayloro klaidos - šis krūtine mėgino atmesti kamuolį vartininkui Steve'ui Harperiui, tačiau tą padarė labai nevykusiai ir kamuolį perėmęs Ji Sung-Parkas atidavė jį Dimitarui Berbatovui. Bulgarui teliko iš kelių metrų pelnyti antrąjį bei, kaip paaiškėjo vėliau, pergalingą įvartį.

Po šios pergalės "Man Utd" padidino atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų iki 7 taškų. Be to, Sero Alexo Fergusono auklėtiniai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Antrąkart per pastaruosius tris mačus suklupo dėl vietos Čempionų lygoje kovojanti Birmingemo "Aston Villa", šį kartą išvykoje turėjusi pripažinti "Man City" pranašumą.

Šeimininkai pirmąjį įvartį pasiekė sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių, kai Jamesui Milneriui baudos aikštelėje pargriovus Shauną Wrightą Phillipsą teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo brazilas Elano.

"Aston Villa" ekipos žaidimas strigo ir Marko Hugheso auklėtiniai galėjo tuo dar kartą pasinaudoti, bet Stephenui Irelandui nepavyko pasiekti kamuolio.

Po didžiosios pertraukos svečiai kiek atsigavo ir 68 minutę pavojingą Garetho Barry bandymą atrėmė vartininkas Shay'us Givenas.

Kitoje aikštės pusėje Bradas Friedelis turėjo pademonstruoti visą savo meistriškumą, kad neleistų antrąkart pasižymėti Elano, tačiau buvo bejėgis, kai sužaidęs sienele su Irelandu kamuolį į tinklą pasiuntė ir pergalę įtvirtino Wrightas Phillipsas.

"Man City" 2 - 0 Birmingemo "Aston Villa"
24' [1 - 0] Elano (iš 11 metrų baudinio)
89' [2 - 0] Shaun Wright Phillips

"Newcastle" 1 - 2 "Man Utd"
9' [1 - 0] Peter Lovenkrands
20' [1 - 1] Wayne Rooney
56' [1 - 2] Dimitar Berbatov

"Stoke" 2 - 0 "Bolton"
14' [1 - 0] James Beattie
73' [2 - 0] Ricardo Fuller

"Wigan" 0 - 1 Londono "West Ham"
34' [0 - 1] Carlton Cole

37' iš aikštės pašalintas Carlton Cole ("West Ham")
52' iš aikštės pašalintas Lee Cattermole ("Wigan")

"Blackburn" 0 - 0 Liverpulio "Everton"

Londono "Fulham" 0 - 1 "Hull"
90' [0 - 1] Manucho

Londono "Tottenham" 4 - 0 "Middlesbrough"
9' [1 - 0] Robbie Keane
14' [2 - 0] Roman Pavlyuchenko
40' [3 - 0] Aaron Lennon
79' [4 - 0] Aaron Lennon