"Premier" lygoje - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaisti septyni 15-ojo turo susitikimai. Pergales iškovojo visi trys žaidę čempionato favoritai iš vadinamojo "stipriausiųjų ketverto" - "Arsenal", "Liverpool" bei "Man Utd".

Be atakų lyderio Thierry Henry žaidęs Londono "Arsenal" namie 3-0 sutriuškino nesėkmingai sezoną pradėjusią kitą sostinės komandą "Tottenham" ir iškovojo pirmąją pergalę po dviejų iš eilės nesėkmių.

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 20-ąją minutę, kuomet pasižymėjo puolejas Emanuelis Adebayoras. Likusius du įvarčius pirmojo kėlinio pabaigoje bei 72-ąją minutę pelnė saugas Gilberto Silva. Įdomu tai, jog futbolininkas abukart realizavo 11 metrų baudinius.

Pirmuosius tris taškus išvykoje šį sezoną įspūdingai iškovojo "Liverpool". Rafaelio Benitezo auklėtiniai net 4-0 sutraiškė vidutiniokę "Wigan" vienuolikę.

Itin sėkmingai rungtynes pradėjo "Liverpool" puolėjas Craigas Bellamy, 9-ąją bei 26-ąją minutėmis pelnęs du įvarčius ir išvedęs savo komandą į priekį. 40-ąją minutę triuškinimą pradėjo kitas puolėjas Dirkas Kuytas, o katastrofišką kėlinį užbeigė Lee McCullochas, nukreipęs kamuolį į savo vartus.

Tuo tarpu antrasis kėlinys tebuvo formalumas - nei viena ekipa nebeturėjo didesnio pagrindo kovoti ir užbaigė jį be įvarčių.

Ir toliau pergales skina lyderis "Man Utd", šį kartą išvykoje po atkaklios kovos įveikęs "Middlesbrough". "Raudonieji velniai" įsiveržė į priekį jau 19-ąją minutę, kuomet Louisas Saha realizavo Cristiano Ronaldo realizuotą 11 metrų baudinį.

Šeimininkai 66-ąją minutę po Jameso Morrisono įvarčio buvo trumpam atstatę pusiausvyrą, tačiau jau po poros akimirkų Darrenas Fletcheris galva vėl išvedė svečius į priekį. Šį kartą įgytą persvarą Anglijos vicečempionams pavyko išsaugoti iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

Šeštadienio rezultatai:

"%c00041" 3 - 0 "%c00052"
20' [1 - 0] E. Adebayor
42' [2 - 0] G. Silva (11 m.)
72' [3 - 0] G. Silva (11 m.)

"%c00056" 2 - 0 "%c00044"
6' [1 - 0] S. Nonda
24' [2 - 0] B. McCarthy

"%c00057" 2 - 2 "%c00049"
37' [0 - 1] G. Barry (11 m.)
52' [1 - 1] M. Taylor
80' [2 - 1] M. Taylor (11 m.)
82' [2 - 2] J.P. Angel

84' iš aikštės pašalintas P.Mendes ("Portsmouth")

"%c00315" 1 - 0 "%c00050"
33' [1 - 0] K. Doyle

"%c00316" 2 - 1 "%c00043"
17' [0 - 1] A. Reid
64' [1 - 1] C. Morgan
88' [2 - 1] K. Gillespie

"%c00261" 0 - 4 "%c00045"
9' [0 - 1] C. Bellamy
26' [0 - 2] C. Bellamy
40' [0 - 3] D. Kuyt
45' [0 - 4] L. McCulloch (į savo vartus)

"%c00053" 1 - 2 "%c00040"
19' [0 - 1] L. Saha (11 m.)
66' [1 - 1] J. Morrison
68' [1 - 2] D. Fletcher