"Premier" lygoje - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Vakar, sekmadienį, Anglijos "Premier" lygoje vyko visos dešimt devynioliktojo turo rungtynių. Antroji Kalėdų diena buvo sėkmingesnė šeimininkams, kurie iškovojo penkias pergales, dvejos rungtynės pasibaigė lygiosiomis, o tris kartus laimėjo svečiai.

Čempionato lyderiai "Chelsea" futbolininkai namie minimaliu rezultatu įveikė "Aston Villa". Jau 22-ųjų rungtynių gimtajame "Stamford Bridge" stadione nepralaimėjusios komandos pergalę lėmė vienintelis airio Damieno Duffo įvartis 30-ąją mačo minutę. Čempionų titulą ginantis "Arsenal" klubas taip pat namie daugiau nei 38 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 2-0 įveikė miesto kaimyną "Fulham".

Ir toliau labai sėkmingai žaidžia trečiąją vietą čempionate užimantis Liverpulio "Everton". Šį kartą Davido Moyeso auklėtiniai 2-1 įveikė vidutiniokę "Man City" vienuolikę. Pergalę iškovojo ir "Man Utd", namie įveikę "Bolton" 2-0. Šiame mače pasižymėjo R.Giggsas ir P.Scholesas.

Kituose rungtynėse įspūdingą pergalę iškovojo "Liverpool" klubas, išvykoje 5-0 sutriuškinęs autsaiderę "W.B.A.". Kiek netikėtą pergalę iškovojo "Birmingham", 2-0 įveikę penktąją vietą užimančius "Middlesbrough" futbolininkus.

Sekmadienio rezultatai:

"%c00047" 0 - 0 "%c00043"

"%c00041" 2 - 0 "%c00044"
12' [1 - 0] Thierry Henry
71' [2 - 0] Robert Pires

"%c00042" 1 - 0 "%c00049"
30' [1 - 0] Damien Duff

"%c00201" 0 - 1 "%c00057"
69' [0 - 1] Linvoy Primus

"%c00056" 2 - 2 "%c00046"
6' [0 - 1] Kieron Dyer
26' [1 - 1] Paul Dickov
34' [1 - 2] Laurent Robert
54' [2 - 2] Andy Todd

"%c00051" 2 - 1 "%c00054"
22' [1 - 0] Tim Cahill
42' [1 - 1] Robbie Fowler
63' [2 - 1] Marcus Bent

83' iš aikštės pašalintas Christian Negouai ("Man City")

"%c00040" 2 - 0 "%c00050"
10' [1 - 0] Ryan Giggs
89' [2 - 0] Paul Scholes

"%c00202" 0 - 2 "%c00052"
73' [0 - 1] Robbie Keane
77' [0 - 2] Michael Brown

"%c00048" 2 - 0 "%c00053"
10' [1 - 0] Clinton Morrison
45' [2 - 0] Emile Heskey

"%c00194" 0 - 5 "%c00045"
17' [0 - 1] John Arne Riise
51' [0 - 2] Florent Sinama Pongolle
55' [0 - 3] Steven Gerrard
82' [0 - 4] John Arne Riise
89' [0 - 5] Luis Garcia