"Premier" lygoje - "Liverpool" ir "Arsenal" pergalės © Eurofootball.lt
Vakar Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos dar dvejos aštuonioliktojo turo rungtynės. Pergales abejuose mačuose iškovojo favoritėmis laikytos komandos.

"Liverpool" klubas namie 3-1 palaužė jau septintąjį pralaimėjimą šį sezoną patyrusius "Newcastle" futbolininkus. 32-ąją minutę, po P.Kluiverto įvarčio svečiai pirmavo, bet dar iki pertraukos "Liverpool" dėka T.Bramblo įvarčio į savo vartus bei tikslaus N.Melloro smūgio įsiveržė į priekį. Šeimininkai dominavo ir antrajame kėlinyje, o pergalę įtvirtino puikus M.Barošo įvartis 61-ąją minutę. Beje svečiai mačą baigė dešimtyje, mat 77-ąją minutę iš aikštės už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas L.Bowyeris.

Kur kas sunkiau sekėsi svečiuose žaidusiem "Arsenal" futbolininkams, kurie tik po atkaklios kovos minimaliu rezultatu įveikė vidutiniokę "Portsmouth" vienuolikę. Titulą ginančio Londono klubo pergalę lėmė pirmasis gynėjo S.Campbello įvartis per pastaruosius šešiolika mėnesių.

Sekmadienio rezultatai:

"%c00045" 3 - 1 "%c00046"
32' [0 - 1] Patrick Kluivert
35' [1 - 1] Titus Bramble (į savus vartus)
38' [2 - 1] Neil Mellor
61' [3 - 1] Milan Baros

"%c00057" 0 - 1 "%c00041"
75' [0 - 1] Sol Campbell