"Premier" lygoje - "Liverpool" nesėkmė bei sunkios "Tottenham" ir "Chelsea" pergalės (VIDEO)

17 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygos 2-ajame ture buvo sužaistos dar penkerios rungtynės.

Bene netikėčiausias rezultatas užfiksuotas "Turf Moor" stadione, kur į "Premier" lygą sugrįžę "Burnley" futbolininkai susikovė su "Liverpool". Praėjusiame ture net keturis įvarčius "Arsenal" vartus pasiuntęs "Liverpool" neįvertino savo varžovo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0-2.

Abu įvarčiai krito dar pirmajame kėlinyje. Pirmasis "Burnley" į priekį išvedė Samas Vokesas, o pranašumą 37-ąją minutę užtvirtino Andre Gray'us. "Liverpool" ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė, o aikštės šeimininkai džiaugėsi pirmąja sezono pergale.

Dramatišką pergalę "Watford" klubo tvirtovėje šventė Londono "Chelsea" futbolininkai. Įvarčio deficitą panaikinę "mėlynieji" rungtynių pabaigoje iškovojo antrąją pegalę iš eilės.

55-ąją minutę "širšių" kapitonas Etienne'as Capoue išvedė savo ekipą į priekį, tačiau iki mačo pabaigoms jiems išsaugoti pranašumo nepavyko. 80-ąją minutę rezultatą išlygino Michy Batshuayi, o pergalę 87-ąją minutę "Chelsea" ekipai ir vėl padovanojo Diego Costa.

Sunkią pergalę "White Hart Lane" stadione pasiekė ir Londono "Tottenham" klubas. 83-ąją minutę atraminio saugo Victoro Wanyamos tikslus smūgis atvedė "Spurs" į pergalę rungtynėse su Londono "Crystal Palace".

Naujo trenerio nesuradusi ir be ryškesnių komandos naujokų žaidžianti "Hull City" iškovojo antrąją pergalę iš eilės, o Liverpulio "Everton" po atkaklios kovos pranoko "West Brom".

"Burnley" 2 - 0 "Liverpool"
2' [1 - 0] S. Vokes
37' [2 - 0] A. Gray

"Swansea" 0 - 2 "Hull City"
79' [0 - 1] S. Maloney
90' [0 - 2] A. Hernandez

"Tottenham" 1 - 0 "Crystal Palace"
83' [1 - 0] V. Wanyama

"Watford" 1 - 2 "Chelsea"
55' [1 - 0] E. Capoue
80' [1 - 1] M. Batshuayi
87' [1 - 2] D. Costa

"West Brom" 1 - 2 "Everton"
9' [1 - 0] G. McAuley
45' [1 - 1] K. Mirallas
60' [1 - 2] G. Barry