"Premier" lygoje - "Man Utd" ir "Everton" lygiosios bei dar viena "Hull City" pergalė © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šešadienį buvo sužaisti keturi susitikimai.

Itin intrigavęs mačas Liverpulyje tarp vietos "Everton" ir "Man Utd" baigėsi kovingomis lygiosiomis 1-1.

Pirmasis rimtesnis pavojus prie svečių vartų kilo 10 minutę, kai Stevenas Pienaaras perdavė kamuolį į priekį Yakubu, pastarasis smūgiavo į vartus, tačiau "Man Utd" gynėjas Wesas Brownas pasiaukodamai apgynė savo vartus.

Visgi, pirmasis mačo įvartis krito į šeimininkų vartus - 22 minutę Darenas Fletcheris gavo perdavimą iš Ryano Giggso, škotas iššoko vienas prieš vartininką Timą Howardą ir išvedė savo ekipą į priekį.

Rezultatas jau netrukus galėjo padvigubėti, tačiau Cristiano Ronaldo ir Nemanja Vidičiaus smūgius atlaikė T.Howardas.

"Everton" rezultatą išlyginti pavyko tik 63 minutę - Phillas Neville'as perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir Marouane Fellaini galva nukreipė jį į Edwino van der Saro ginamus vartus.

Vos po kelių minučių Yakubu galėjo išvesti savo komandą ir į priekį, tačiau iš pradžių vartus apgynė vartininkas, vėliau kamuolys dar atsimušė į virpstą.

Vėliau į vartus smūgiavo C.Ronaldo, tačiau nei jam, nei kuriam kitam žaidėjui rezultato pakeisti nepavyko ir mačas baigėsi taikiai 1-1.

Kitose dienos rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo išsišokėliai "Hull City" futbolininkai, jie išvykoje 3-0 įveikė "W.B.A".

Mačas prasidėjo pavojingu Geovanni smūgiu, tačiau Scotas Carsonas apsaugojo savo vartus. 10 minutę pasižymėti jau galėjo šeimininkai, tačiau Romanui Bednarui pelnyti įvarčio nepavyko.

Rungtynėms įsibėgėjant abi komandos ėmė vis labiau grasinti vartams - iš pradžių pavojingai į vartus smūgiavo Geovanni, vėliau laimę išbandė Kamilas Zayatte. Pavojingu smūgiu atsakė Kevinas Milleris, tačiau "W.B.A" puolėjo smūgį atlaikė Boaza Myhillas.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Hull City" šansu - po Danielio Cousino perdavimo Geovanni smūgiavo į vartus, bet fantastiškai sužaidė S.Carsonas.

Vis dėlto jau netrukus svečiai pasiekė savo - Deanas Marney pekėlė kampinį, kurį sėkmingai realizavo K.Zayatte. 1-0 "Hull City" priekyje.

Pavojingais momentais atsakė ir šeimininkai - iš pradžių į vartus pavojingai smūgiavo Jamesas Morrisonas, vėliau panašiu smūgiu atsakė ir K.Milleris.

Visgi antrasis įvartis taip pat krito į "W.B.A" ekipos vartus - Geovanni sulaukia perdavimo iš M.Kingo ir nuginkluoja S.Carsoną. Po keturių minučių rezultatas tapo jau 3-0 - vis tas pats M.Kingas suklaidina viena iš gynėjų ir pelno dar vieną komandos įvartį.

Kiek vėliau abi ekipos dar sukūrė pavojingų momentų, tačiau įvarčiais jų užbaigti nepavyko. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė dar vieną "Hull City" pergalę, rezultatu 3-0.

Savo mačą taip pat laimėjo ir "Sunderland", kurie 2-1 įveikė "Newcastle". Tuo tarpu rungtynės tarp "Blackburn" ir "Middlesbrough" baigėsi lygiosiomis 1-1.

"Everton" 1-1 "Man Utd"
22' [0-1] D.Fletcher
63' [1-1] M.Fellaini

"Sunderland" 2-1 "Newcastle"
20' [1-0] D.Cisse
30' [1-1] S.Ameobi
75' [2-1] K.Richardson

"W.B.A" 0-3 "Hull City"
47' [0-1] K.Zayatte
62' [0-2] Geovanni
66' [0-3] M.King

"Blackburn" 1-1 "Middlesbrough"
74' [0-1] A.Alves
90' [1-1] B.McCarthy